Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az nem gáz, ha már egy trafiko...

Az nem gáz, ha már egy trafikos eladó se cigizhet?

Figyelt kérdés

Párom ma volt állásinterjún egy dohányboltba mint eladó. Első mondat amit elmondott az interjúztató, hogy mindenképpen olyan embert keresnek aki nem dohányzik?


Én megértem, hogy "fúj cigisek" mentalitás van, de azért aki már dohánytermékeket ad el, hagyj szívjon már el egy cigit az egyik szünetben...

(félreértés elkerülése-képpen, én nem cigizem, de azért nem bírom, hogy valakit ezért ítélnek el, vagy épp ezért van kevesebb állás lehetősége.)



2014. nov. 10. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, hogy ne szívjon el a sarokban titokban egy szálat sem, illetve ne befolyásolja a vevőt, hogy milyen cigit vesz. + a cigisek büdösek, ne legyen büdi egy eladó.
2014. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg dohányzik, addig nem dolgozik. Szerintem ez az oka.
2014. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi összefüggés.

A patikus sem tolhat cuccot, csak azért, mert olyan jellegű termékeket árusít.

Ettől függetlenül tróger dolognak tartom bármilyen munkahelyen, hogy ezt megmondják.

2014. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam állásinterjún dohányboltban,nekem azt mondta a főnök,hogy csak dohányzó embert keres.Ne prédikáljon az eladó a vevőknek,hogy milyen egészségtelen...
2014. nov. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!