Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan legyek jó bróker?

Hogyan legyek jó bróker?

Figyelt kérdés
Bróker akarok lenni. Szerintetek hogyan kezdjek neki? Mennyit keres egy kezdő illetve egy haladó? Amit tudtok leírnátok?
2014. nov. 10. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdjuk egy penzugyi vagy kozgazdasagi diplomaval. Ha az megvan, johet a tobbi kerdesed.
2014. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Diploma plusz bennfentes, komoly kapcsolatok.
2014. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mitől jó egy bróker? Kitől várod az elismerést? A főnöködtől vagy az ügyfeledtől? Vagy csak sokat akarsz keresni?
2014. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Válaszolónak. Sokat szeretnék keresni! Viszont ha jól tudom ma már nem keresnek olyan jól
2014. nov. 10. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Mármint hogy kőgazdagok lesznek-e? Ha tehetségesek, akár.


Ha bróker akarsz lenni, menj el gyakornoknak valamelyik brókercéghez. Kereskedési részlegre kell ott elkeveredni.


Ha egyszerűen csak sok pénzt akarsz keresni, legyél építészmérnök (=jó építészmérnök) vagy plasztikai sebész/fogorvos/stb, esetleg jogász. Mindegyik több év szívással kezdődik, és gyarapodással folytatódik.


Vagy találd ki a következő forradalmi innovációt (mint facebook vagy iphone vagy prezi vagy...), öld bele a fél életed, és vidd sikerre.

2014. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából a brókerkedés az tetszik nekem ezért is kérdeztem. De utána viszont cégem lenne. Vagy drágább házakat/lakásokat vagy vmi ilyesmi. Egyik ismerősöm mindig kitalál vmit és biztos segítene nekem is
2014. nov. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!