Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudnék tenni, hogy ne...

Mit tudnék tenni, hogy ne legyen ilyen rossz a helyzet?

Figyelt kérdés

Szegények vagyunk. Elvagyunk adósodva, indirekt módon Harcosok étrendjét folytatunk (napi 1x, vagyis este eszünk, aki el akarja olvasni a könyv fent van az interneten is), alig van ruhám, télre nincsen tüzelőnk és most egy pletyka is világot látott rólunk, engem nem érdekel de a szüleimet nagyon, folyton veszekednek, válóperrel fenyegetik egymást.


12 vagyok és ez így krv.a szr! Már ott tartok, hogy akkor váljanak el a pcs.ába és akkor kisírnám magamnak a nevelőszülőket valahol az ország másik végében.



2014. nov. 10. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szeretnéd azzal kezdeni, hogy ezt elmondod a szüleidnek? Mert valószínű, hogy ez nekik is k.va rossz, és esetleg nem vették észre, hogy rád is jobban hatással van, mint mikor fél éves voltál és nem értettél sokat a világból.

A napi 1x kaja nagyon durva. Iskolában nem adnak? Szociális alapon akár ingyen? Nem nagyon ismerem a lehetőséget, mikor én gyerek voltam, a sulinak volt erre elkülönítve egy picike pénze. (De budapesti vagyok, nem hiszem, hogy mindenhol jut erre.)

Ha a szüleiddel nem jutsz semmire, felnőttől kérj segítséget, olyantól, akiben bízol. Kell, hogy legyen a suliban legalább egy normális tanár, akinek el mered mondani.

NEM maradhat úgy, hogy naponta csak egyszer eszel, "kicsi" vagy még ehhez!! Tudom, hogy nehéz, de szólj valakinek, akiből kinézed, hogy érdekli.

2014. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!