Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mit tenne a helyemben?

Ki mit tenne a helyemben?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy napi 5 órámba kerül a bejárás, és mindezt a minimálbérért...

két éve csinálom, de már nem bírom tovább...

Elhelyezkedni nem tudok máshol, mert a diplomán kívül kérnek egyéb végzettséget is, szóval ezzel az időbeosztással tanfolyamra nem tudok járni... Ezért a végzettség hiányában váltani sem tudok...

Azon gondolkodok, hogy felmondok, megcsinálom a tanfolyamot, és próbálok elhelyezkedni mellette.

DE mindenki azt mondja, hogy bátor vagyok, mert ebben a helyzetben....

PEdig a munkahelyem megtartása mellett "csak" a félelem van...

Mit tegyek?


2010. jan. 29. 08:03
 1/7 anonim válasza:
Ha nem próbálsz változtatni a helyzeteden akkor ki fog? Ha belegondolsz csak a minimálbért kapod meg, ha elmész munkanélkülire vagy 10E ft-tal kapsz kevesebbet, amit gondolom elköltesz a buszra vagy kocsiba benzinbe attól függ, hogy mivel jársz. Én a helyedben próbálnék változtatni, mert ez igy nagyon kemény. Semmi szabad időd nincs és az egészséged is rá fog menni előbb utóbb. Ha ott hagyod a helyet lehet kapsz valami másik állást. Irtad, hogy diplomás vagy, biztos fogsz kapni másik munkát főleg, hogy még tanulni is akarsz még. Gondolt át a dolgot, de szerintem lépni kéne amíg lehet. Valóban nem valami könnyű a helyzet mostanság, de akkor se lehet így élni...
2010. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál.:)

Én is így gondolom, csak annyira nem egyszerű. A munkahely keresés még a diplomásoknak sem annyira egyszerű...

Jól esett, hogy megérted a helyzetet:)

2010. jan. 29. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Én váltanék. Rengeteg időt elvesz a napi utazásod. Próbálj meg közelebb munkát keresni, minimálbérért biztos találsz, és több időd marad tanfolyamot végezni. Vagy elmész munkanélkülire, ott is tudnak segíteni. Sok sikert!
2010. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress mást, de addig ne hagyd ott a munkahelyedet amíg nincs másik. Az interjúkra vegyél ki szabit vagy jelents beteget. Így kevesebbet kockáztatsz.
2010. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is így tennék, ha:

- a munkahelymen megbecsülnének

- majdnem két éves munkakapcsolat után komolyabb munkát is rámbíznának, nm csak az adatrögzítést

- ha nem kellen ennyit utaznom


sajnos az utazás miatt nem tudok tanfolyamra menni, tanfolyam nélkül nincs váltás....

2010. jan. 29. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:
De nem tudnál közelebb költözni a munkahelyedhez? Ha a hegy nem megy Mohamedhez...
2010. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Figyelsz mennyit keresek?:) Egyedül nem tudok. idegennel meg semmi esetre sem. Elég volt a kolesz, meg az albérlet a fősulin...
2010. jan. 29. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!