Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Audi motorgyár, összeszerelő...

Moky49 kérdése:

Audi motorgyár, összeszerelő munkás tesztről (felvételi) mit lehet tudni?

Figyelt kérdés

Hali,

Engem ma hívtak be erre az egy napos felvételi napra.

Teszt,gyakorlati rész és elbeszélgetés. Csak szeretnék hasznos infót gyüjteni,hogy normalis legyen a felkészültségem.

Előre is köszi a válaszokat !



2014. nov. 21. 10:08
 1/3 Danny_D válasza:

Hali, erre én is kíváncsi vagyok. Pont ugyan ebben a helyzetben vagyok és szeretnék kicsit többet rálátni erre a napra.

Előre is köszi. :)

2015. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha még esetleg aktuális bárkinek:

Az én motorgyártási felvételim így nézett ki

Bemész az audi training központba ahol iratnak egy számítógépes iq tesztet. Amiben számsorozatok utolsó számjegyére kell rájönnöd illetve hogyan forgasd el a kockát hogy az a minta látszódjon mint ami a képen van és szöveges feladatokbol áll. Ezután 6-7 fő bemegy egy terembe ahol 3 ember figyeli őket és mindenki előtt vannak alkatrészek amit a megadott időn belül kell összeszerelni a képen látható módon. Utána csapatot (gyártósort) kell alkotni és a lehető legtöbb terméket legyártani, közben ugye mindenkit értékelnek. Ezek után egy személyes interjú ahol megkérdezik a jövőbeni terveid magadról kell mesélni illetve a fizetési igényed. Pár hét múlva hívnak hogy hogyan sikerült a felvételi illetve ajánlanak e munkát sok sikert akinek még szüksége lenne a válaszra ;)

2017. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2021 audi felvételi munkaközvetítő: szerelési gyakorlat munkautasítás alapján anyákkal és alátétekkel, 4 elem, takt időre, max takt idő 4 perc. Nőként férfi sebeséggel 2 perc volt a 4 db. Fel vagy véve
2021. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!