Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvehetik az allaskeresoi -...

Elvehetik az allaskeresoi - jaradekom?

Figyelt kérdés

Par napja megkeresett egy helyi ur azzal a keressel,hogy menjek dolgozni egy Vizugyi agazatba kozfoglalkoztatottkent. Nemet mondtam,mivel a netto fizetes 50638 Forint lett volna,de en 48 ezer forintot kapok allaskeresokent meg 2 honapig.

Ma felhivtak a munkaugyrol,hogy en voltam-e aki visszamondta a munkat. Mondtam,hogy igen. Nem mondott semmit a holgy,csak azt hogy jelezzem nekik is meg egyszer,hogy visszamondom,aztan elkoszont. Koteles lett volna kozolni,ha megszuntetik az allaskeresesi jaradekomat?


2014. nov. 21. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel azt egy hivatalos levélben közlik veled, ha megszűntetik, így nem feltétlenül kellett volna a telefonban mondani.
2014. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kár, hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni!
2014. nov. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!