Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A több éves multis adminisztra...

A több éves multis adminisztratív bullshit munkákból hogy lehet kitörni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha jól megfizetett multis alibi munkakörben exceleket gyártasz, de szakismereted nem használod (ezáltal tudásod elavul), akkor több év után hova tudsz váltani? Nő esetében főleg (gyes után).

DE férfinél is... Jóformán úgy érzem, nem értek már semmihez, elbutított a multis excelezés napi 10 órában.


2014. nov. 22. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

De ismeros. :-) lehet hogy kollegak voltunk?

En kulfoldre leptem le. Otthon a valtassal az a baj, hogy mashol nem fogsz annyit keresni. Esetleg probalj valami hobbit talalni.

2014. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már külföldön vagyok, itt ragadtam bele ebbe a mocsárba.

És külföldiként meg vagyok lőve, mert csak ugyanilyen alibi munkára vesznek fel.

Hobbi meg nem igazán köt le, amíg az életem 80%-ában a munkahelyen belül őrjöngök,hogy ez nem élet...

2014. nov. 22. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:

nekemátadhatod...

világ legjobb munkaköre

2014. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felmondasz, nyitsz egy vállalkozást.
2014. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azon gondolkoztál már, hogy kisebb méretű céghez elmenj egy senior pocizióba?
2014. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, de nincs releváns mérnöki szaktudásom már, mivel az elmúlt években csak papírmunkát csináltam. A kis cégeknél viszont elvárják (jogosan) a tudást.
2014. dec. 7. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!