Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyire nehéz 16...

Szerintetek mennyire nehéz 16 évesen gimi mellett pénteken suli után 6 órát diákmunkázni? (pl. pénztározás, újságkihordás, eladó)

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Suli utan 6 orat? Az kemeny lenne kicsit, 0 idod maradna tanulni, marpedig az erettsegi fontosabb, mint hogy legyen uj mobilod.
2014. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az igen... azért ennél értelmesebb válaszra számítottam...


1.: oda van írva, hogy PÉNTEKEN! Vagyis a hét többi napján tudnék tanulni. (vagy akkor inkább legyen szombaton...)

2.: mégis ki mondta, hogy telefonra kell a pénz? De hát ahogy látom, a magyaroknak a vérében van az előítéletesség (tisztelet a kivételnek).

2014. nov. 22. 17:36
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
Te is magyar vagy. Ráadásul az agresszív fajtából...
2014. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem szeretem ha valakinek szövegértési problémái vannak és elkezdenek mindenfélét feltételezni, ami nem is igaz...
2014. nov. 22. 19:32
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretem ha valakinek szövegértési problémái vannak, és elkezdenek mindenfélét feltételezni, ami nem is igaz...
2014. nov. 22. 19:33
 6/16 A kérdező kommentje:
(hupsz... a telefon elküldte a kiegészítés előtt is)
2014. nov. 22. 19:35
 7/16 anonim válasza:
Miért lenne nehéz? suli max 3-4 ig tarthat, utána 6 óra az szerintem semmi, pláne ha péntek estéről van szó, szombaton úgy sincs suli korán se kell menni..... de ha mégis akkor mi van? meló után egy könnyű kis buli is beleférhet s utána vissza a melóba... nagyon sokan így csinálják a rengeteg meló mellett, hogy néha eltudjanak menni szórakozni, látszik, hogy még nem sokat dolgozhattál, ha aggódsz egy 6 órás munka miatt péntek délután :D
2014. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

még sosem dolgoztam :D

de am igazad van, biztos meg fogom tudni oldani :)

2014. nov. 23. 12:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem nehéz. Csak izgulsz kicsit mert most kezded a munkát.A lényeg, hogy mindig pontos legyél és a kapott feladatot maximálisan ellásd.Ha elégedettek a munkáddal, akkor legközelebb is szívesen alkalmaznak.Ne hogy túl sok munkát vállalj, mert a suli az fontosabb.
2014. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#7: de ők akkor biztos nem járnak iskolába!

#9: köszi a választ :)

2014. nov. 24. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!