Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkához önéletrajzba...

Diákmunkához önéletrajzba hogyan írjam be a nyelvtudást?

Figyelt kérdés
Nem egy nagy munka lenne, csak pár hónap egy gyárban, diákoknak. Ha egy nyelvből érettségim van, egy másikat meg évekig tanultam gimiben és magántanárnál, és csak a gimis bizonyítványomban van róla év végi jegy, akkor ezt hogy írjam be? Úgy megfelel, ha azt írom: angol (érettségi), francia (társalgási)?

2014. nov. 25. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Megfelel, de ha leírod ezeket a szinteket ... [link]


... az még jobb, bár kevesen szokták tudni.

2014. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint a munkáltatók közül tudják kevesen, hogy melyik szint mit takar :D
2014. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az érettségi, ha jól tudom alapfoknak felel meg, a franciához meg írd oda, hogy nyelvvizsga nélkül beszélsz társalgási szinten. Amúgy a gyári munkához nem kell feltüntetni szerintem a nyelvtudást.
2014. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A papír itt nem igazán számít, talán máshol sem, ahol meg tényleg kell a nyelvtudás ott meg nem elég ha lobogtatod a papírodat, konrkétan tudni kell. Úgy sem tudják a nyelvismeret szintjeit, én úgy szoktam beírni hogy "folyékony, anyanyelvi szintű, társalgási szintű"stb.


(egyébként diákmunkánál pont nem nézi senki az önéletrajzod, max ha hostess/pultos állás lenne, de ott is csak a fényképedet. Gyári melónál pedig végképp tök mindegy, elég ha nem vagy félőrült, csak toljad le a műszakot. Sajnos tapasztalatból mondom.)

2014. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát jó, úgyis főleg nyelvvizsgához kéne most pénz, azért passziválok az egyetemen is.
2014. nov. 25. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!