Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában munkával mennyit...

Angliában munkával mennyit kereshetek?

Figyelt kérdés

Az érdekelne főleg, hogy logisztikai ügyintézőként mennyit kereshetnék odakint.

Meg szerintetek megéri kimenni most, hogy a britek nagyon fontolgatják az Eu-ból való kilépést meg erősödik a szélsőjobb is, ami főleg EU ellenes. Vagy lesz ebből szerintetek valami vagy marad minden a régiben?


2014. nov. 27. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A kérdésed első felére nem tudok válaszolni.


De szerintem megéri kimenni, amíg lehet. Bár, nem hiszem, hogy ki fog lépni Anglia az EU-ból, az sokkal bonyolultabb annál.

2014. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kereset nem rossz,nagyobb gond a lakás!
2014. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézegesd itt a lehetőségeket, itt a fizetések is meg vannak adva:

[link]


Azzal azonban nem árt, ha tisztában vagy, hogy nagyon nagyon jó angol kell. Nem középfokú szint, nyelvvizsga nem is kell, hanem jól beszélj.

Én is külföldön dolgozom irodában. Úgy jöttem ki, hogy tudok én angolul, korábban is multinál dolgoztam, rengeteg külföldi kollégával megértettük egymást. Csak azzal nem számoltam, hogy ott mindenkinek a második nyelve az angol, eleve egyszerűbben fejezi ki mindenki magát, ha visszakérdezel, akkor már betűzi is a nevét türelmesen.

Itt meg az az alap, hogy mindenki helyi, tudja tökéletesen a nyelvet, ha másodszorra is visszakérdezed a nevét vagy kéred, hogy betűzze le, akkor már ki van akadva és ugyanúgy hadar. Nekem hetekig görcsbe rándult a gyomrom, ha megszólalt a telefonom.

2014. nov. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van leszűrve logisztikára.

2014. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A beszédtől félek egy kicsit, mert "élesbe" még nem próbáltam"

Sorozatokat angolul szoktam nézni és mellé még teszek angol feliratot is és így próbálom fejleszteni a hallás utáni szövegértést.

2014. nov. 28. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Minimum 280 font heti, ha angolul is tudsz akkor jóval többet is kereshetsz akár. Megéri angliába költözni ezen ne is gondolkodj.
2014. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SándorÚr ***** válasza:
Hát figyu, én úgy láton külföldieknek, de főleg kelet európaiaknak esélyük sincs itt fehér gallétos munkára. Ismerek itt olyan csajt aki kitünő diplomával nyílvánis wc-t pucol egy szállodában, vagy olyan 46 éves nőt aki 2 diplomával otthon könyvelő volt itt most egy raktárban kapkod mint egy rabszolga. Pl.: raktárakban van rá lehetőség, hogy supervisor amolyan műszakvezető legyél de amellett ugyanúgy nyomni kell a melór. Én úgy látom angliába inkább fizikai munkásként tudsz elhellyezkedni, valami nagyon különleges helyzetbe kell lenni, hogy irodai munkát kaphass.
2015. jan. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!