Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 évesen Londonban?!

20 évesen Londonban?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem a következő lenne,20 éves egyetemista fiú vagyok az első évemben,felsőfokú angol nyelvvizsgával,egyetemet otthagyom (nem éri meg a szak a állami kötelezettségeket,stb)És mivel februártól nem lesz aktív hallgatói jogviszonyom angliai munkavállalásban gondolkoztam.

Kiadásokkal,elintézendő papírokkal nagyjából tisztában vagyok,egyedül a korom a hátráltató tényező mivel 20 éveseknek a minimál bér £5.13.

Tehát kérdésem,van-e reális lehetőségem ennél többet kapni 20 évesen (pl felnőtt min.bért £6.50) vagy ha nem

a £5.13 órabérrel mit kezdhetek kint?

Köszönöm a válaszokat!



2014. dec. 5. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb cég ahol nem várnak el szakmai végzettséget és tudást az igyekszik a törvényben előírt kötelező minimálbért adni csak. Úgy vannak vele, hogy minek adjanak többet ha valaki ennyiért is vállalná. Így inkább arra készülj fel, hogy £5.13/ óra bért adják majd.

Londonban ez az összeg nagyon kevés. Voltaképpen csak azért dolgozol majd egy olyan helyen ahol az angol nyelv sem fog gyarapodni, hogy 8-ad magaddal egy kis szobában nyomorogj, és a lehető legolcsóbb, legegészségtelenebb ételeket egyed. Nem hiszem, hogy így bárkinek is megérné kijönni. Ilyen életfeltételekkel otthon is tudsz boldogulni.

2014. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még valamit. Mivel mostanában kezdik szigorítani a bevándorlók esélyeit, így arra is számítanod kell, hogy sokkal nehezebb lesz boldogulnod majd.. Az angolok zömének egy kicsit elegük van a bevándorlókból ( mondták már nekem, bár mindig hozzáteszik, hogy nem azokra értik akik már évek óta kint élnek) Így neked arra is figyelned kell majd, hogy 6 hónap alatt találj bejelentett munkát, mert ha nincs haza toloncolnak. (és te már nem veheted igénybe az adókedvezményt sem)
2014. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
5.13/óra bruttóval Londonban kitörölheted. Még a 21 év feletti minimálbéresek is csak nehezen élnek meg, egymás hegyén hátán, osztoznak a lakáson. ez minden csak nem jó. ha csak minimálbért keresnék, nem lennék itt, mert mindenről lemondani, nyomorogni otthon is tudok. én 2300 nettót keresek, baráynőm 1500-at, így szépen megélünk, de így is figyelni kell hogy mire költünk. 2 minimálbéres ha összeköltözik, talán jobb a helyzet, de egyedül 0 az egész. szaktudás, jó nyelvtudás az, ami kell, és akkor nem minimálbért keresel. csak ugye ehhez érteni kell valamihez.
2014. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!
2014. dec. 6. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!