Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyíregyházán mennyit keres...

Nyíregyházán mennyit keres egy irodában dolgozó adminisztráló valaki?

Figyelt kérdés
Egy főiskolával, felsőfokú nyelvtudással?
2014. dec. 9. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen irodában? Úgy szeretem ezeket a kérdéseket! Minimálbértől több százezres fizetése lehet irodában dolgozónak.
2014. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, bocsi. Szóval egy szimpla irodai munkásra gondolok mondjuk egy kft-nél, olyasmi mint egy titkárnő, angolt kell használnia, és mondjuk táblázatkezelőt, meg adminisztrálni, ilyesmi. 90 nettó körül keres az ilyen?
2014. dec. 9. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülhet ha bejelentik minimálbérre.
2014. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nettó 90 az reális, nekem annyit ajánlottak kb. féléve, de aztán egyéb okok miatt nem mentem el.
2014. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen munkakörben dolgozom, és pályakezdőként 90 ezer nettóban egyeztünk meg, de vannak olyan cégek, ahol ennyit nem adnak meg, hanem csak a minimálbért!
2014. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem Nyíregyen de Észak Mo.-n egyetemmel, 2 nyelvvizsgával dolgozom ilyen helyen. Csak az érettségim kérték meg egy nyelvet (persze örültek, hogy van diplomám), garantált minimált kapok, nettó 77ezret + 10e béren kívüli juttatást.

Szóval nálam is tényleg majdnem 90.

2014. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!