Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Iskolatitkár fix fizetése és...

Iskolatitkár fix fizetése és feladatai?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne, hogy egy gimnáziumi iskolatitkár mennyi fix fizetést kap? És milyen feladatokat végez, már mint tudom hogy adminisztráció meg az iskola ügyei illetve diákok ügyeinek intézése....de konkrétabban mit. És teljes 8 órás műszakban dolgozik ugye nem kevesebbet? Aki dolgozik vagy dolgozott ilyen területen írna nekem erről?
2014. dec. 14. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Bérszámfejtésen", pénzügyi dolgokon kívül szinte mindent csinál.

Szervezés, összes iskolai adminisztráció, kapcsolattartás a diákokkal, szüleikkel, szakmai gyakorlatot oktató cégekkel, családi pótlékhoz az igazolások kiállítása, stb.

Fizetés: A közalkalmazotti törvény vonatkozik rá, ha nem magániskolában dolgozik. Az pedig a minimálbérnél kezdődik, és úgy növekszik, ahogy közalkalmazottként az éveid száma nő. Ha kezdő vagy közalkalmazottként, akkor havi bruttó 118.000 Ft-nál indulsz, mivel iskolatitkárnak elég a középfokú végzettség.


Kb. ennyi.

2014. dec. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem akartak hívni, kb. azokat kellett volna csinálnom, amiket az első válaszoló írt és minimálbérért, pedig főiskolát végeztem, de azt nem nézik, nem kell ehhez a munkakörhöz. Bejelentett 8 órás lett volna. Helyette ügyintéző lettem, nettó 90 ezer ft kezdőfizuval.
2014. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pályakezdő vagyok, igazából jogi asszisztensként végeztem. Voltam gyakorlaton is meg vállaltam több területen is munkát azért, hogy egyre több tapasztalatom legyen és így több minden kerülhessen bele az önéletrajzomba. Eddig sajna alapbérét dolgoztam mindenütt pl. voltam már főpostán is, különböző cégeknél, irodákban. "kishalként" Erre az állásra még sem jelentkeztem, mert találtam mást ugy hogy várom a visszajelzéseket. Meg szeretnék már olyan helyen elhelyezkedni, ahol biztonságban érzem magam stabil , hosszútávú munkahelyet szeretnék találni viszonylag jó fizetéssel :) Remélem összejön, tapasztalatom szerint sajna egyre nehezebb elhelyezkedni...:(
2014. dec. 18. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!