Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SOS! Hogyan készüljek fel...

SOS! Hogyan készüljek fel értékesítés és marketing munkatárs állásinterjúra? Holnap lesz!

Figyelt kérdés
szeretném előre megfogalmazni magamban a kérdésekre a válaszokat. csak érettségivel rendelkezem eddig, nagyon izgulok az interjúkon ezért nem szoktak sikerülni szerintem. nem vagyok elég felkészült a kérdésekre. most utána olvasok. milyen kérdésekre számíthatok? hogyan legyek bátrabb, magabiztosabb? előre is köszi

2014. dec. 15. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Térdvédőt vigyél! :D
2014. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
#2 comment of the day :D
2014. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
:DD vicces vicces, NŐ az interjúztató!!! :D de kajak parázok,mert szeretem a marketinget és tuti izgulás miatt még an evemet is elfelejtem :D
2014. dec. 15. 11:53
 4/23 anonim válasza:
Ha nagyon izgulsz, akkor lehet, hogy az értékesítés és marketing nem a te területed. Vagy csak az állásinterjútól félsz? Tudom, hogy nem vagyok túl biztató, de ha más helyzetekben is félsz, akkor ne szenvedj ezen a területen. Magadnak okozol kárt. Persze, ha csak az állásinterjúra terjed ki, akkor az jobb eset.
2014. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
csak az interjún... de mire megnyugszom meg már vége :D jobban izgulok mint érettségin :D
2014. dec. 15. 11:55
 6/23 anonim válasza:
Bízzál benne, hogy sikerülni fog, hidd el, de ne úgy lásd, hogy nagy a tét. Akkor sincs semmi, ha nem sikerül. Szerintem, ha nem görcsölsz rá, hogy nagyon kell az állás, talán sikerül lazábbnak lenni. Sok sikert! :)
2014. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
hú köszi ez jó ötlet :)
2014. dec. 15. 12:00
 8/23 A kérdező kommentje:
csak nagyon nem szeretem az interjúk legelső kérdését.. mesélj magadról. mivel tapasztalatom semmilyen téren nincs, nem volt diákmunkám sem... nem sok minden tudok mesélni... mit mondhatnék ilyenkor? kedvenc tantárgyaimat soroljam ?:D
2014. dec. 15. 12:01
 9/23 anonim válasza:
29%
Holnap mész és most állsz neki felkészülni? :D Mondjuk interjúra nem kell sok minden....de dobj be 2×4 centi jagert előtte és kész :P én úgy mentem angol nyelvvizsgára
2014. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A motivációdat sorod. Azt, hogy kisgyerek korod óta ezzel akarsz foglalkozni és ezért mentél xy iskolába... Rizsázz, úgyis ez lesz majd a dolgod ha felvesznek! :)
2014. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!