Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Banknál minden munkához kell...

Banknál minden munkához kell erkölcsi bizonyítvány?

Figyelt kérdés

Banki szakügyintéző tanfolyamot végeztem, kitűnő eredménnyel, ám csak az a bökkenő, hogy "szerzői és szomszédos jogok" megsértése miatt jogerős felfüggesztett börtönt kaptam, és még tart a felfüggesztés.

(Konkrétan lefoglalták a gépemet, valamint minden adathordozót a lakásban és találtak már necces dolgot)


23/F



2014. dec. 16. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bank válogatja, de ilyen előélettel gondolom nem csodálkozol ha inkább keresnek valakit helyetted akinek nincs büntetett előélete.
2014. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még mielőtt mindenki azt gondolná: nem árultam drogot meg ilyenek, konkrétan a volt barátnőm felnyomott a rendőrségen, hogy netrádiót nyomtam feketén - pár napra rá hajnalban ki is jött 6 yard és vittek mindent.
2014. dec. 16. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
"szerzői és szomszédos jogok" - ebből szerintem senki sem a drogra gondolt...
2014. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Pff. sajnos ezzel az ürüggyel a fél országot lecsukhatnák...

Amcsiban is ezzel vegzálnak mindenkit, ott még az itteninél is szigorúbban veszik.

2014. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk eléggé kemény, hogy bemondásra ugranak és visznek mindent.
2014. dec. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A szerzői jogsértés közvádas eljárás, nincs mérlegelésre lehetőség. Lekérték a MAHASZ/Artisjus/Proarttól van-e engedélyem, nem volt, alapesetben "csak" a lejátszott zenék után hajtották volna be visszamenőleg a jogdíjat (miután lefoglalták a gépet, és megállapította a szakértő a sérelem mértékét), csak találtak kb 2 misi értékben tört szoftvereket (Photoshop, Sony Vegas, AutoCad, meg pár windows és office)
2014. dec. 17. 09:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Azaz ha valakit feljelentenek ezzel, kötelező megindítani az eljárást.
2014. dec. 17. 09:44
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bankban dolgozom.

A középfokú ügyntézőktől is alap, hogy kérnek erkölcsit nálunk, így ide nem tudnál bekerülni.

2014. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!