Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itt van autóelektronikás?

Tőzegáfonya kérdése:

Itt van autóelektronikás?

Figyelt kérdés
van itt olyan akinek az a szakmája hogy autóelektronikai műszerész és abban is dolgozik? pl. győr- audigyár? tud valaki mondani rola valamit ? milyen a fizetés ebben a szakmában? megéri-e csinálni ezt a szakmát ? jol lehet keresni ezzel? megfizetik legalább rendesen?

2014. dec. 17. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez a szakmád, és van szakmai tapasztalatod, akkor max a gyártósori összeszerelőnél csak egyel magasabb pozícióba raknak (nem tudom Audinál hogy hívják, ZNA talán) de hülyére ott sem fogod keresni magad.
2014. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nekem még nincs meg ez a szakmám, még most tanulom, majd jövöre végzek vele... azt hogy érted h egyel magasabb pozicioba raknak de nem keresek jol vele? mennyit lehet ezzel keresni kb?
2014. dec. 17. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el ha jól elsajátítod a szakmát, jobban fogsz keresni egy műhelyben, mint egy gyárban. (ott max a mérnökök keresnek jól) Nekem ez a tapasztalatom.
2014. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Autóelektronikai műszerészre nem nagyon van szükésg gyárban - ott robotok és biorobotok kellenek, akik összeszerelnek, az elektroműszerész meg mindigis egy szerelősebb szakma volt.
2014. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt mondjákhogy úgy a legjobb h ha saját vállalkozást nyit az ember ebben a szakmában :D u.i.: szóljatok hozzá mégtöbben mégtöbben... :D
2014. dec. 18. 08:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!