Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem karcsú fizetés 200 ezer...

Nem karcsú fizetés 200 ezer ft Németországban?

Figyelt kérdés

Heti hány nap, azt nem is említik, tehát lehet, hogy nincs szabadnap, vagy max. heti 1 nap szabad. Egy Németországi lovásznak nem kevés ez így? Bejelentett vajon e?

[link]



2014. dec. 20. 12:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul a lovászi munka mellett még belovaglást is várnak el, annak külön ára kéne hogy legyen, mert az egy másik "szakma" már. A lovászi szak mellé nem tanítanak belovaglást, csak alap szintig tanítanak meg lovagolni, kocsit hajtani. Szóval ezt nem értem.
2014. dec. 20. 12:10
 2/10 schocko ***** válasza:
Nincs túlfizetve, viszont ad szállást ami egyébként sokba kerülne...
2014. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ilyen lovászi helyeken ez általában alap, hogy adnak valami alvó helyet, vagy étkezéshez járulnak hozzá jobb helyeken persze. De szerintem ennyi elvárás mellé kevés ez így, mert ha belovagolni kell csikókat, az nem kis feladat. És ahhoz hogy valaki olyan tudásszintig jusson el, hogy csikókat lovagolhasson be az neki nem kevés tanulási pénzébe került!
2014. dec. 20. 12:25
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
De, ez nagyon-nagyon gyenge bér, még akkor is ha kapsz szállást. Én 1300 nettót kapok, és fizetik a szállásomat, heti 6 nap/48óra munkáért. Ne hagyd hogy kihasználjanak, mert ez a bér csak arra van, sajnos. Tudják milyen a magyar helyzet, találni fognak így is embert, ne aggódj. A másik meg hogy magyar és egyéb keleti munkaadóhoz lehetőleg ne dolgozz, mert több eséllyel fognak átb*ni.
2014. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez a jellemző a magyar munkaadókra, hogy csak kihasználják a másikat. Inkább nyelvet kell jól megtanulni és külföldi munkaadóval állni szóba. :/
2014. dec. 20. 12:31
 6/10 anonim ***** válasza:
legálisan teljes munkaidőben ennyiért nem foglalkoztathatnak, mivel ez bőven a minimálbér alatt van
2014. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
200K nettoban meg itthon is keves.
2014. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyiert tuti nincs bejelentve. Nade mindenki el tudja donteni hogy megcsinalja-e ennyiert vagy nem.
2014. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem egy ilyen hirdetés van és ez a lovas hely már nem egyszer lett meghirdetve, talán mert senki nem vállalja ennyiért.
2014. dec. 21. 09:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem tudom,hogy aki nincs képben az miért ír fals infokat? Németországban jelenleg nincs minimálbér (jövőre vezetik be!) így annyit fizetnek amennyit akarnak. Én is itt élek, időnként nézegetek újságban álláshirdetéseket és szerintem elég sokan ledöbbennének otthon, hogy nagyon sok munkára mennyire keveset adnak itt!!
2014. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!