Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » FestiPay munka fesztiválokon....

FestiPay munka fesztiválokon. Hogy lehet bekerülni és ha valaki dolgozott már esetleg, akkor milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Voltam tavaly fesztiválozni és megtetszett, bár nincs semmi infóm, hogy hogy lehet bekerülni. Protekciós? Mennyit fizet, mennyit lehet bulizni, milyenek a főnökök? A válaszokat köszi:)

2014. dec. 24. 15:25
 1/4 anonim válasza:
Mi tavaly belső jegyellenőrként dolgoztunk a szigeten, minden nap 9-től 5-ig kellett dolgozni, bár igazából abból a tényleges munka 2 max 3 óra volt. A főnökök nagyon jó fejek voltak, és segítőkészek. 21.000 ft-ot kaptunk + ugye a bérletet. Utána azt csináltunk amit akartunk, és addig buliztunk ameddig bírtuk, szerintem egyáltalán nem volt megerőltető, viszont ide szinte csak ismerősön keresztül tudsz bejutni. A festipay-es kicsit keményebb, 10-12 órát dolgoztak, de nem tudom mennyit kerestek.
2015. febr. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam tavaly a szigeten festipayben. Órabér van br. 700 , 8-10-12 órás műszakok vannak elég fárasztó de jó a hangulat. Eudiákok hirdetnek majd a fesztiválszezon előtt rajtuk keresztül lehet bejutni.
2015. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És milyenek a főnökök? Olyat hallottam, hogy műszak elején bezárják az ajtókat es meg mosdóba sem lehet kimenni... Ez igaz? Ja es mi történik akkor ha hiányod van?
2015. márc. 12. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Saját magadnak zárod be az ajtót hogy a részegek nehogy bjöjjenek és elvigyék a kp-t. csak az van megszabva hogy egyedül nem lehetsz bent a konténerben ha többen dolgoztok akkor akkor mész ki amikor akarsz (persze ésszerű mennyiiségben mégiscsak dolgozol) , ha ketten vagytok akkor meg meg kell várni a supervisort hogy ki tudj menni mert addig ő marad ott helyetted arra az időre amíg kimész. de csak nagyon holtidőben (kb reggel 5-8ig) van olyan hogy ketten vagytok
2015. márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!