Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan működik a PayPal?

Hogyan működik a PayPal?

Figyelt kérdés
Mai nap vásároltam egy Brazil online oldalon, majd kérdezte, hogyan akarok fizetni. Túl sok választás nem volt, mondom legyen a PayPal-os, MasterCard, VISA lehetőség. Rákattintottam és egyből enyém volt az amit kinéztem. Na igen, de nem kért bakkártyakódot. Nos a kérdés az lenne, hogy még sohasem PayPal-oztam, de van egy fiókom. Az előfordulhat, hogy arra vásárolta meg a gép amit kinéztem? Illetve, azt írja a jelenlegi számlám 0 Ft. Idővel ki fogja írni minuszba és csak simán át kell utalni azt a pénzt?
2014. dec. 25. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
mi az oldal? én is akarok rendelni!!! :)
2014. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a Paypal számládhoz hozzá van rendelve bankkártya, akkor onnan vonhatta le. A tranzakció történetben meg tudod nézni.
2014. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs megadva a bankszámlám PayPal-on. Ezért nem értem.
2014. dec. 25. 20:45
 4/5 anonim válasza:
Ha van paypal fiókod, akkor regisztráláskor megadtad a kártyaszámodat szerintem. Az nem baj, ha nincs a paypal számládon pénz, mert vásárláskor a paypal lényege, h úgy vonja le a pénzt a számládról, mint amikor egy boltban fizetsz a kártyával. Szal egy vásárlásként könyveli el, és nem utalásként, ergo neked nem kerül + pénzbe. A számládon akkor van pénz, ha te adsz el vmit paypalon keresztül, akkor oda érkezik meg a pénz, amit aztán ha ki akarsz onnan venni, akkor levon azért a paypal X % ot. Ez neki az üzlet az egészben. A bankszámládon meg pár nap késéssel lesz az egész elkönyvelve.
2014. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem most már! Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 25. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!