Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyenkor hogy működik a...

Ilyenkor hogy működik a kiközvetítés? (kifejtem)

Figyelt kérdés

Álláskeresési járadékot kapok jelenleg, mert megszűnt a munkahelyem. Úgy tudom, februártól(januárban kapom az utolsó kifizetést) kiközvetítenek közmunkára. Ilyenkor figyelembe veszik, hogy van folyamatban tanulmányom? 2 évem maradt az egyetemből, amit meg kell csinálnom (jog), még munka mellett kezdtem el anno. Ilyenkor mire számítsak? Milyen munkahelyekre közvetítenek ki? Február végén műtik a lábam, ez is nehezíti a helyzetet, nagyon elkeseredtem.

Köszönöm, ha válaszoltok! :(


2014. dec. 27. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ha megszűnik a járadék, akkor teljesen felesleges a rendszerben maradni. Ha még tanulsz, minek mennél közmunkára? Jelentkezz ki a munkaügyiből, miután megkaptad az utolsó kifizetést. Semmi értelme tovább csinálni.
2014. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Levelezőn vagyok az egyetemen, és szükségem van egy másik munkára.
2014. dec. 27. 17:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. dec. 27. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!