Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan pincér aki tetovált...

Van olyan pincér aki tetovált vagy fultagitos?

Figyelt kérdés
Milyen nehéz munkát találni Magyarországon egy tetovált pincérnek? Külföldön nézik?
2014. dec. 28. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A tetoválás ha olyan helyen van, ami nem látható normál körülmények közt, az senkit se zavar.

Ha feltűnő, akkor viszont nehéz elhelyezkedni vele pincérként..és ez nem külföldtől függ, hanem elvárástól. Egy pincértől elvárja az ember, hogy 'tiszta' legyen, és a tetoválás sokakban nem kelt pozitív érzéseket.


Ugyanez a helyzet a fültágítással is, csak azt nem tud elrejteni.

2014. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy nem noveli az elhelyezkedes eselyeit sem otthon, sem kulfoldon. Top ettermekben ez kikotes is lehet hogy lathato helyen ne legyen tetovalas, vagy ha van 2 hasonlo kepessegu jelentkezo az allasra es az egyik nincs osszefirkalva akkor sanszos hogy ot valasztjak.
2014. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Felkar az nagyon gáz?
2014. dec. 28. 14:16
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy az elmúlt 10 évben kezdik az emberek tolerálni ez igaz? Köszönöm az eddigi válaszokat ment a zöld kéz
2014. dec. 28. 14:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Sok helyen láttam olyat h a pultos csaj rovidbe van és tetoválás van az alkarjan
2014. dec. 28. 14:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Sok helyen elfogadják. A nagy bulis helyeknél általában, vagy szezonosnál, bár ez inkább főnök függő! Pl 5 csillagos szállodánál biztos nem, hajókon sem(bár ott lehetsz hosszú ujjú ingben, amit eltakar az oké). Felkar az simán eltakarható, kézfejre, nyakra soha ne csináltass ha vendéglátásban akarsz dolgozni!
2014. dec. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok olyan helyekre ahol nem tudom eltakarni :) csak osztalyfonokom mindig mondja h tetovalassal nem fognak felvenni :/ egyébként alkarra szerettem volna de nem ér annyit az egész szerencsém van mert rövid ujjú ingben ami lelóg a konyokomig majd nem pont eltakarja :) most egy 4 csillagos wellness hotelben vagyok tanuló de szeretnék ki menni Amerikába ott nagyon szeretik a magyar pincereket mert Amerikába nincs szakképzettség pincerbol és azt is mondta az oktató tanárom aki amúgy az ofim hogy Amerikába nem nézik a külsőt az a lényeg h légy nagyon kedves az emberekkel
2014. dec. 28. 14:30
 8/11 A kérdező kommentje:
* szerencsém van mert a rövid ujjú ing ami majd nem leér a konyokomig pont eltakarja
2014. dec. 28. 14:32
 9/11 anonim ***** válasza:

""pultos csaj"


a kocsma nem egyenlő az étteremmel.

2014. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkó lenni de szerinted aki a pult mögött van az étterembe azt te minek hívod? .... Tudod a pincérek szolnak a pultos csajnak Pl: hogy két kóla lesz + egy latte szerinted ezt a pincérek fogják megcsinálni?:) nem azért van a pultos csaj nem csak a kocsmába van...
2014. dec. 28. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!