Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehetne kötetlen munkaidőb...

Hol lehetne kötetlen munkaidőben vagy hétvégén végezhető VALÓS munkát találni Budapesten?

Figyelt kérdés
Napi 8 órás munkám van, de jó lenne valami más munkát találni még. Lakásvásárlás előtt állok, nem jönne rosszul egy kis mellékes jövedelem. Lektorálás, gépelés vagy bármi tsiztességes munka, de csak este vagy hétvégén, viszont ilyet nem találok:( Van néhány magántanítványom, de ez nem igazán jön be, nem nagyon van rá kereslet.
2010. febr. 4. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én hiteleink miatt kerestem már régóta a módját a jövedelemkiegészítésnek. Nagyon sok mindennel próbálkoztam, tanítottam, még piacoztam is, de kevés pénzért cserébe az összes szabadidőm odalett. Megértettem, hogy amivel eddig próbálkoztam, az nem hozhat megoldást, ezért elfogadtam egy közeli ismerősöm meghívását. Egy nemzetközi üzletről beszélt, egy hagyományostól eltérő munkáról. Már látom, hogy érdemes volt egy ismeretlen úton elindulni. Neked is azt javaslom, hogy hallgass meg új dogokat, lehet rátalálsz a neked való munkára.
2010. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de másokra semmit nem szeretnék rátukmálni. Sem porszívót vagy kozmetikumokat, sem biztosítás, sem vallást. Nem vagyok ügynök, ehhez olyan rinocéroszbőr kell, ami nekem (talán szerencsére) nincs.
2010. febr. 5. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az első vagyok. Ki mondta azt, hogy porszívóügynök lettem, vagy árulok valamit? Annyira tipikus magyar gondolkodás, nem is csoda hogy itt tartanak az emberek, ismeretlenül ítélkeznek. Látod pont erről beszéltem, hogy legalább hallgass meg dolgokat. Azért mert meghallgatunk valamit, még nem kell azt a munkát csinálni. Ezt ismered: Az ember nem változtathatja meg életét anélkül, hogy maga is meg ne változna!
2010. febr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor elárulod milyen típusú munkáról van szó? Te is ugyanúgy ismeretlenül ítélkezel ám... Csak én a munkáról, te meg fölöttem...
2010. febr. 5. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy így közbe szólok, de semmi másra nem kért a válaszadó, csak hogy nézz körbe a világban, hogy mi az amiből mások pénzt keresnek. Internet, hirdetések, sok ajánlat meghallgatása segít abban, hogy rátalálj a megfelelőre, de előítéletek nélkül!
2010. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!