Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lakik valaki Zalaegerszegen?

Lakik valaki Zalaegerszegen?

Figyelt kérdés
Vannak ott munkalehetöségek?Van ott munkásszállo?
2010. febr. 4. 20:15
 1/4 anonim válasza:

Igen, Zalaegerszegen 61774 fő lakik...


Amúgy munkalehetőség és munkásszálló minden nagy- és középvárosban van...

2010. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
munkalehetőség nem nagyon van. munkásszállóról meg hallottam de nem tudom pontosan hol lehet. ha itt akarsz munkát keresni, sok sikert hozzá, de készülj fel, hogy egyhamar nem fogsz találni
2010. febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A flextronicsba keresnek 1000 embert, de ott 5és fél óráig nem mehetsz el hugyozni. Azé inkább maradnak segílyen.
2010. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ide ne gyere dolgozni, semmi értelme a felxtronicsban megőrülnél 1 hét alatt a napi 12 órázás miatt, idegenek számára ez az egyetlen munkalehetőség a városban! Innen mindenki aki jól szeretne élni az csak el akar menni! Higgy nekem!


Egy zalaegerszegi!

2011. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!