Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel legalább netto...

Dogey1 kérdése:

Érettségivel legalább netto 200. 000. -Ft ot milyen kereskedelmi ágazatban lehet megkeresni?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, 10 éve a Media Markt-ban dolgozok. Ennél kicsivel többet a felénél keresem meg, de eldöntöttem, hogy idén ezen változtatok. Tippeket szeretnék kérni hogy a kereskedelmen belül merre induljak. Egy kis ösztönzéssel keresném az utamat, aki hozzá tud segíteni célom eléréséhez az új munkahelyemen a próbaidő lejárta után 100.000.-Ft-al hálálnám meg a segítséget. 34F

2015. jan. 4. 20:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
82%
szerintem tedd össze a két kezed hogy érettségivel van biztos munkahelyed és ilyen korrekt fizetést is kapsz...sok diplomás nem mondhatja ezt el magáról...
2015. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
91%
Én diplomával keresek százat, és elég nagy rajtam a felelősség, meg a stressz, szívesebben dolgoznék Media Markt-ba ugyanennyiért, szóval ha találsz valamit, én megyek a helyedre...
2015. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha tudnék ilyen lehetőségről lecsapnék rá én magam, főleg, hogy nem csak érettségivel rendelkezem!!
2015. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
30%
Adócsaló.
2015. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen jó, hogy senki sem a kérdésre válaszolt.


Amúgy a kereskedelemben javaslom a területi képviselői munkát. Különösen a szórakoztatóiparral kapcsolatban: kóla, red bull, szeszes italok, stb - ezeket el lehet adni a discoknak, puboknak (KOCSMA). A probléma az, hogy valószínűleg jutalékos a rendszer de ha bele kerülsz a sűrűjébe akkor szépen kereshetsz.

2015. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szeszes ital piac tényleg nem lehet rossz, bár nem tudom hogy rövidesen politikailag nem fogják e ezt szabályozni, mert akkor átalakulhat a piac. Én remélem, hogy páran félreértették a keresetemet, mert ha diplomával szeretnének ennyit keresni akkor tényleg nagyon gáz itt a helyzet. Egyszer írtam a 200.000,-Ft-ot amit szeretnék megkeresni, majd írtam hogy "Ennél kicsivel többet a FELÉNÉL keresem meg" Tehát netto 110.000Ft-ot pontosan. Ha diplomával valaki erről álmodozik akkor az kemény helyzet. De várok még hasznos ötleteket mindenképp!
2015. jan. 4. 23:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve voltam egy használt ruha boltban és ott netto 120at adtak volna, a többi helyen csak minimálbért, a kereskedelem sajnos nem fizet túl jól.
2015. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Én sajnos nem értettem félre...Édesanyám érettségivel a minimál bért,tehát 80akárhányezer ft-ot kapja kézhez 25 év mhnkaviszony után egy 8 órás irodai àllàsban...és igen én diplomávan kevesebbet fogok keresni valószínűleg...nem tudok mit csinálni,egyszerűen ez álmaim szakja,de iszonyúan alul van fizetve...(szeptembertől reményeim szerint az ELTE-ben tanulhatom majd...


[link]


és valószínűleg max 100ezret fogok keresni...jól tudom hogy ez semmire sem elég...de egyszerűen ez az amit örömmel tanulnék...


[link]


(2.bekezdést olvasd el)

2015. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a bölcsödei dolgozók fizetését én is tudom. Anyukám ott dolgozik, és siralmas mennyit fizetnek. De én inkább azzal foglalkozok, hogy elérhető módon jobban keressek. Ha kell tanfolyamot végzek, vagy szakmát váltok. Gondoltam a CNC esztergályos tanfolyamra is...
2015. jan. 5. 19:30
 10/14 anonim válasza:

A direktmarketing!

Én 25 éves vagyok és havi 3-400.000 ezer a nettó fizetésem.

Privátban lehet kérdezősködni és kötekedni ezzel kapcsolatban nyugodtan.

2015. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!