Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Román állampolgár vagyok,...

Román állampolgár vagyok, jelengleg folyamatban van a magyar honosítás, katonának szeretnék jelentkezni, mi a teendő? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Szóval 19 éves lettem múlthónapban, amint írtam jelenleg román állampolgár vagyok de mo.ba lakok nagybátyámnál. Jelenleg beadtam a kellő papírokat fordítattni az állampolgáraághoz, viszont nem tudom hogy kettős állampolgár legyek vagy csak magyar. Itt szeretnék lakni meg minden és a hjelenlegi helyzetemet tekintve úgy döntöttem hogy a katonaság lenne a legjobb megoldá.Ha kell lemondok a román állapolgárságról, azt szeretném megtudni hogy az jelenthet valami akadályt hogy román állampolgár voltam , vagy mitudom én :-D . Fizikailag megvan mindenem ahoz hogy katona lehessek,semmi betegségem se nincs. Röviden mennyi esélyem vam hogy felvegyenek ha csak az jelenthet akadályt hogy román állapolgár vagyok.

Bocsi hogy ilyen hosszan fogalmaztam, előre is köszike a vállaszokat!



2015. jan. 6. 16:22
 1/3 anonim válasza:
100%
Nyugodtan maradj román is, sőt tanulj meg románul is! Mivel több előnye van, mint hátránya. Erdélyben sok az üzleti lehetőség, használd ki. Mellesleg nem árt ha megmarad a választási jogod.
2015. jan. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a vállaszt, ma voltm a toborzó írodában és azt mondták hogy kettős állampolgárként is lehetek katona,amint kész a honosítás jelentkezem is, am tudok Románul, jobban mint magyarul, a kérdés kiírásakor picit ideges voltam, akad egy két helyesírási hiba. :-D
2015. jan. 13. 01:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Katona vagy/voltál?
nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!