Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ápolási díjat hanyadikáig...

Ápolási díjat hanyadikáig kell utalják? Csak a határozat kézhez vétele után utalnak? Többi lenn!

Figyelt kérdés
November végén adtam be a kérelmet normál ápolásira, december közepén kijött egy hölgy esettanulmányra, azt mondta semmi gond ő szerinte simán megkapom, utánna jött egy papír az önkormányzattól ami egy héttel azelőtt lett feladva hogy esettanulmány lesz ez nem is fontos csak hogy ennyit késett. Az esettanulmányos hölgy azt mondta valószínű dec. végén elintézik de legkésőbb január eleje. Még nem kaptam papírt, kérdés hogy azt a postás hozza elsőbbségivel és benne lesz a határozat hogy megkaptam és utána utalják az összeget? Vagy hogy megy ez? Aki bármi érdemlegeset hozzá tud szólni annak köszönöm előre is!

2015. jan. 6. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nincs határozat, addig ne is várj pénzt!
2015. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert az előző levél is pár nappal később jött a tájékoztatással hogy esettanulmány lesz. És előtt már rég kijöttek, megtörtént. Ha jól tudom hónap ötödik napjáig utalnak. Most hogy a határozatos papírt mikor adják fel és az mikor ér ide az két különböző dolog...
2015. jan. 6. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire jól tudod, minek kérdezgeted?!
2015. jan. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!