Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van, aki 25 év körüli, de nem...

Van, aki 25 év körüli, de nem igazán volt még állása, (diákmunkát leszámítva) milyen ok miatt nem?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vagy nem talál vagy nincs ráutalva, hogy legyen
2015. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tanultam egyetemen nappalin, amellett egy főállást nem tudtam volna vállalni. 24 évesen elkezdtem munkát keresni, de még mindig nem találtam (egy helyre felvettek végzettségemnek megfelelően, de havi 160 óráért kb

36 000-t adtak volna fixen, a többit vagy igen, vagy nem - ebből önálló életet elkezdeni...). Már nagyon szeretnék dolgozni! Akár havi 50-60-ért is.

2015. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
utolsó,akkor 2 diplomát vagy egy diplomát+mesterképzést végeztél el ez idő alatt?
2015. jan. 11. 14:33
 4/15 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, most szereztem a diplomám. 5 hónapja dolgozom.
2015. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én márciusban leszek 25 éves, 3 hónapja dolgozom. Diákmunkám sem volt eddig, csak fél év gyakorlatom, ami kötelező volt. Főiskola alatt nem dolgoztam, pedig jó lett volna, így utólag már bánom. Sokkal könnyebb lett volna munkát találnom, ha lett volna valamennyi gyakorlatom. Azért nem dolgoztam, mert nem szorultam rá, meg úgy gondoltam akkor, hogy nincs is rá időm. De heti pár óra azért nem ártott volna meg.
2015. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: 4 év alatt végeztem a BSc-t. Egy évet jártam MSc-re, de abbahagytam (azon a szakon nem volt értelme tovább tanulni, de több oka is volt). Utolsó évben diákmunkáztam, most pedig munkát keresek (jó pár hónapja nem találok, ezért elkezdtem mást is tanulni, közben munkakeresés ezerrel).
2015. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4-es, 5-ös! Nektek szövegértési problémátok van? Hogy jutottatok el diplomáig, ha egy egyszerű mondatot sem vagytok képesek megérteni? Nem azt kérdezte, hogy ki dolgozik 25 évesen, hanem ki nem dolgozik és miért? Waooo!
2015. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha valaki évvesztes volt és nulladikba is járt, az egy 3,5 éves alapszakot és utána 2 éves mesterszakot 25 éves korára végez el.

Én most alapszakra járok, elvileg egy év múlva ilyenkor végzek, 23 évesen. Arra jönne két év, akkor 25 éves lennék.

Ugye iskola mellett ha dolgozik is valaki, az is diákmunka.


Szóval ilyen prózai oka is lehet.

2015. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Húha, látom nincs jobb dolgod mint másokba belekötni.
2015. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én 24 éves vagyok.

Nyáron szereztem meg a mérnök-informatikus diplomát.

Kötelező gyakorlat nem volt a suliban, diákmunkáztam ezerrel suli közben. Természetesen így sehova nem kellek, mert nincs tapasztalatom.

Jelenleg egy gyárban vállaltam betanított munkát havi 80-ért. Jobb, mint éhen halni.

2015. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!