Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg jó munkahely a Fundame...

Tényleg jó munkahely a Fundamenta? Láttam, hogy Legjobb munkahely felmérésben előkelő helyen van, de nem tudom, ezek a címek mennyire hitelesek és milyen tartalom van mögöttük. Valaki, aki ott dolgozik/dolgozott (nem üzletkötőként)?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy Legjobb munkahely felmérésben előkelő helyen van, de nem tudom, ezek a címek mennyire hitelesek és milyen tartalom van mögöttük. Valaki, aki ott dolgozik/dolgozott (nem üzletkötőként)?

2015. jan. 12. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
:) lehet,hogy jó munkahely, de hogy az emberek úgy fognak elhajtani, mint egy utolsó szemét tukmálós kötsögöt, az is biztos!
2015. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Imádom, amikor roppant okos kívülállók mondanak roppant okos dolgokat. A Fundamenta Legjobb Munkahely címében benne van a teljes Zrt az összes alkalmazottal, plusz a Személyi Bankár hálózatuk. Hogy milyen tartalom van mögöttük? Milyet szeretnél? Kellemes légkört? Van. Jó fizetést? Van. Szakmai fejlődést? Az is van. Feszített munkatempót? Az is van. Olykor átmeneti kudarcélményt? Az is van. Felfogás és munkakör kérdése. Legjobban szerintem a személyi bankárok keresnek, nyilván a kockázat is ott a legnagyobb. A Zrt call centereseket keres leggyakrabban, néha előfordul egyéb irodai állás, de elég kihalásos a dolog. Az öcsém személyi bankárként melózik, rohadt jól keres. Ezek a címek egyébként elég hitelesek, bár vannak olyan okostojások, akiknek semmi nem elég hiteles, ha nem ők adományozzák, vagy épp veszik át. :) Én az fanyalgókon már csak röhögni tudok.
2015. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ott dolgozok, nem üzletkötőként.

Jó hely. Sokat kell dolgozni, kihívásokkal teli munka. De elismernek, nagyon jók a körülményeink, és jó a fizetés is.

2015. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!