Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Sárvári Operátori állásról...

Encikee22 kérdése:

A Sárvári Operátori állásról szeretnék érdeklődni?

Figyelt kérdés
Valószínüleg a Flextronics cég keres munkatársakat, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos...valaki aki tud valamit erről az állásról, az légyszi értesítsen, hogy megéri e megpróbálni, mert BAZ megyéből mennénk, de elég drága az utiköltség és ha nem éri meg, akkor inkább keresünk másat!!!Előre köszönöm a segítségeteket!!
2015. jan. 14. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Flex!!!


A szállás nagy valószínűséggel Zalaegerszegen lenne, ami busszal 1,5 óra, jól gondoljátok meg!

2015. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) és abban még tudnál segíteni, hogy a fizetés megéri-e???netto 100-110ezret mondtak, de nem vagyok biztos a dologban...egyébként nekünk azt monjdták, hogy ott Sárváron tudnak szállást biztosítani..
2015. jan. 16. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:

nettó 110? 3műszak+túlóra!


Sárváron nem hiszem, fürdőváros, drága az albérlet!

2015. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Valóban Zalaegerszegen biztosítanak szállást és onnan utaztatják a dolgozókat busszal.

A fizetés kb.115000 alap+műszakpótlék. Mivel 3 hónapos munkaidőkeret van, ezért a túlórákat leginkább csak a 3.hónap végén számolják el. Sima 2 műszakos hónapban 70-72 körül kapnak az operátorok, ha jól tudom.

2015. jan. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!!Talán egy próbát megér....
2015. jan. 19. 14:41
 6/7 anonim válasza:

Én is gondolkodtam a Sárvári munkán, de ezeket olvasva lehet, hogy bepróbálok egy másikat!


A kérdezőnek írnám, hogy esetleg nézzetek körül más helyen is, én több olyan munkával találkoztam, ahol szállást is biztosítanak! Én is azokat nézegetem, bár nem tudom milyen lehet...

2016. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Adnak szallast, sok ideutazo flexes miatt nem lehet albit talalni.... Viszont 3 muszak van,valahol 2 es 100-130.ezer netto fizu. 130 is csak akkor ha tulorazol. Nem ajanlom, szar ceg, sokszor kell 12 orazni, az emberek gerinctelenek, a fonok is.
2016. dec. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!