Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik ilyen szakma? (bővebbe...

Létezik ilyen szakma? (bővebben len)

Figyelt kérdés

Érdekelnek a természetfeletti dolgok, értem ezalatt s paranormális eseteket, sátános dolgokat.

Az egész őrület gyerekkorban is előjött, hogy szüleim beleegyezése nélkül is mindig sötétebb filmeket szerettem, amit azért is nehéz elképzelni, mert én magam egyáltalán nem vagyok ilyen személyiség. Mégis érdekelnek az ilyen dolgok. A démonok, angyalok, szellemek, sötét, titokzatos, rejtélyes dolgok/esetek. Vallási szempontból a szekták, sátánizmus, ördögűzés. Stílusban a gótokról olvastam, és megfogott. Szóval az lenne a kérdésem, hogy van ilyen szakma, ami ezek tanulmányozásával foglalkozik?

(Mielőtt bárki a fejemhez vágna bármit is: Ezek a dolgok a lehető legtávolabb állnak a személyiségemtől, nem a részese, hanem a "vizsgálója" szeretnék lenni.)



2015. jan. 14. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
FBI,CIA,NASA,CERN,LSD,IDEGEN LÉGIÓ,HALÁL. ezek mind alkalmasak
2015. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus, szociálpszichológus, kultúrtörténész, vallástörténész, stb.
2015. jan. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!