Recruiter fizetés?

Figyelt kérdés

Fél éve dolgozom Budapesten egy munkaközvetítőnél toborzási és kiválasztási asszisztensként, úgy hogy pályakezdőként jöttem ide.

Közép-felsőfokú angol nyelvtudásom van, egyetemi alapszakos végzettségem (pszichológia) és most csinálom a mestert (szervezetpszcihológia). 110000 nettót kapok+teló és bérlet. Kicsit körbenéztem és elég kevésnek tűnik, anno azért fogadtam el, mert pályakezdő voltam (nem tudom mennyit számít most ez a fél év eddig).

Szerintetek mennyi lenne a reális fizetésem? Most egy kis cégnél dolgozom, multihoz mennyi esélyem lenne bejutni és ott mennyi lenne a fizu?


2015. jan. 20. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Attol fugg, mennyivel vagy jobb a tobbi bolcsesz/pszichologus/stb. hr-es libuskahoz kepest.
2015. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Pont 110E forinttal kapsz többet mint amit megérdemelnél. Az összes ilyen semmirekellő HR-t és hasonló fajtákat le kellene hajtani a bányákba bányásznak hogy valami hasznos dolgot is végezzenek.
2015. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó te nagyon h*lye vagy, látszik, hogy fingod sincs, hogy mi is az. Remélem tudod, hogy nem csak fizikai munkák léteznek. Az ilyen értelmetlen embereket be kéne egy kicsit ültetni az iskolapadba, hogy a 8 általánosnál többet is elvégezzenek...
2015. jan. 21. 09:31
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo, PhD-m van, ultem eleget iskolapadban.
2015. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, kerdezo, sokunknak volt mar dolgunk a szakmabelieddel, es ugy tunik nem vagyunk elragadtatva toletek.
2015. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
57%

09:58: Csak szeretnéd, hogy PHD fokozatod legyen te alul iskolázott idióta!

Határozottan többet érdemelnél kérdező :)ha nyelvtudásod van simán próbálkozz be a multiknál a korábbi tapasztalat meg még inkább megdobja az esélyeidet :) Hajrá :)

2015. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!