Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te mennyit tudsz félretenni...

Te mennyit tudsz félretenni havonta?

Figyelt kérdés

Itt a konkrét megtakarítás összegére gondolok, miután levontad a lakhatást, élelmiszert, ruházkodást, szórakozást, családot.


Azért érdekel ez jobban, mint a fizetés, mert az nagyon egyéni dolog. A volt kollégámmal nem rég beszélgettem, és azt mondta, hogy ő már nettó 300.000 Ft-ból nem tudna kijönni...., mínuszba kerülne. Pedig saját lakása van, nincs családja, barátnője. Ismerem, és tudom, hogy nem felvágni akart, tényleg sokat költ magára.

Ebből kiindulva egy kisebb fizetésű ember, akinek kisebb igényei vannak, sokkal előrébb van.


2015. jan. 22. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
ha nem láttad azt hogy mennyit kap, akkor ne nagyon higgy neki, mert ha nem megy minden évszakban el egy luxus kirándulásra, röhögve meg tud belőle élni
2015. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem megy el havonta ilyen helyekre, de minden évben van egy nagyon nyaralása, ami kb 600.000-1.000.000 Ft között van.

Rengeteget költ ruhára, foglalkozik testépítéssel, abban is rengeteget beletol. Illetve, ha szórakozni megy, akkor nem igazán nézi az árakat, ahogy észrevettem. Lehet nem minden hónapban történik óriási költés, de következő hónapban meg bepótolja.

2015. jan. 22. 20:09
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
4-500 ezer/hó a megtakarítás havonta 3 fős családban 2 kereső mellett. Ha ezt arányosan leosztjuk, akkor 250-300 ezer az én részem a havi pluszból devizahitel,rezsi, kaja, stb. kifizetése után.
2015. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Bak Norbert!


taníts mester:)

2015. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Van képzés májustól... :-))
2015. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
holmimerremeddig:D
2015. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem reklámozok, de küldtem pü-t linkkel.
2015. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Mindig meglepődöm nap mint nap, hogy ez az oldal tele van multimilliomosokkal!
2015. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vannak jó páran, csak nem mindegy például ki hogyan kommunikálja azt le. Ez pl elég rossz példa a második válaszoló:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


míg mások pl. privátban is elég komoly befektetéseket fontolgatnak itt az oldalon.

2015. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
250 ezer ossz bevetelbol 20 ezret tuti elrakunk a lakaskasszaba plusz 10-50 ezer kozott meg rakunk el havi szinten.
2015. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!