Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jön mindneki, hogy egy pályake...

Jön mindneki, hogy egy pályakezdőnek a multi a legjobb hely. Akkor engem miért nem vesznek fel sehova?

Figyelt kérdés

[link]


A valóságban meg.

-Nem kapok választ

-Köszönjük a jelentkezését, de nem Önre esett a választásunk

Sőt ezt is megkaptam

-Az Ön személyisége nem egyeztethető össze vállalatunk szemléletével - emiatt mehetnék perre is, nem?


Az most mind1, milyen szektor, de kitűnően beszélem az angolt, diplomám is van. Nagyon kreatívnak tartom magam, szeretek a meglévő dolgok helyett új ötleteket kitalálni, és ezek működni is szoktak.

26/F



2015. jan. 23. 07:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
mondjuk mert a remek gazdasági helyzet miatt rengeteg a jelentkező minden állásra és nem te vagy a legjobb?
2015. jan. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elég sokat képeztem magam a szakmámban, és nem vagyok nyuszi.
2015. jan. 23. 07:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
perre akarsz menni, mert nem vagy szimpatikus? :) Ha egy lány utasít vissza, őt is lecsukatod?
2015. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
sajnos ha semmi adatot nem mondasz, akkor mi sem tudunk segíteni :(
2015. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"emiatt mehetnék perre is, nem"


Még egy indok, hogy a személyiséged nem egyeztethető össze egy bizonyos vállalat szemléletével. Lehet, hogy ők az első problémánál NEM perre akarnak menni (a másikat támadni), hanem megoldást keresni rá (ha te is ezt keresnéd, akkor most arról írnál, hogy milyen a személyiséged, és szerintünk ez miért nem egyeztethető össze egy vállalat szemléletével - de te ehelyett peren gondolkozol).


Egyébként a multi lehet a legjobb egy pályakezdőnek. Nyilván annak akit felvesznek (ha még ezt a logikát sem érted meg, hogy akit nem vettek fel annak nyilván nem ott a legjobb, ahol fel sem veszik, akkor egy kicsit túlzás magadat kreatívnak feltüntetni).

2015. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Ui (előző vagyok): lehet, hogy ezt bántásnak éled meg, de nem annak szántam. Nem leoltani akarlak, hanem megmutatni, hogy a lehetőséget keresd, ne önigazolást arra, hogy valami miért nem sikerült.
2015. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

1-1- állásra nagyon sok a jelentkező, mert egyre kevesebb a valós állás és egyre több az állást kereső (ksh adatainak ne higgy!). Ez azt jelenti, h egy állásra beözönlik 500-1500 Cv és mindenkinél van jobb, meg a jobbnál is még jobb. És ennyi Cv-t lehetetlenség is átnézni és első körbe is csak 5-10 embert hívnak be max.

így esélye mindenkinek kicsi. Keress ismerőst, aki beajánl vhova-enélkül csak a szerencsére hagyatkozhatsz.

2015. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
"kitűnően beszélem az angolt" - Egy öntelt lúzer lehetsz, valószínűleg csak azt hiszed magadról, hogy jó vagy, de igazából irritálod a legtöbb embert, így a felvételiztetőket is.
2015. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

" Az Ön személyisége nem

egyeztethető össze vállalatunk

szemléletével - emiatt mehetnék

perre is, nem?"


Hogyne, menjél csak!

Én nem csodálkozom, hogy nem sikerül...

2015. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Miért is?

Mert talán nem vagyok nyuszi?

2015. ápr. 20. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!