Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fegyver vizsga/bizonyítvány =...

Fegyver vizsga/bizonyítvány = szép dísz a falon?

Figyelt kérdés
2014. Jun. Ba letettem az okj-s F.B.Ö szakmát,azóta nem tudok elhelyezkedni,mert nincs gyakorlati tapasztalatom. A fegyver vizsgam tipusa : GSM, azaz golyos,vadasz,es marok ,3 fegyvernemből vizsgaztam. Nem erek vele semmit,mert nem vadaszok,sőt,elitélem.Rendorsegre bementem azt mondtak nem adnak engedelyt,kerdezzem meg a megyein..Mondtam ,hogy munkavallalas celjabol kell,de ott a minkaltato adja,mondtam szemely vedelem celjabol kell,de arra se adtak.mondtam hogy onvedelemre kell ,arra se.De akkor mit akarok en ezzel a bizonyitvannyal? Szval ki tettem fal disznek,ha mar ki dobtam ra 30 ezret,es felmentem peste levizsgazni.felmenni peste,oktatasra +vizsga,lőtér,tobbe kerult mit a vizsga,es egy kartyat nem kapnek miszerint ,tarthatok...torvenykonyv : nyiltan,kibiztositva... 23/f

2015. jan. 25. 13:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
a fegyvervizsga a fegyver ismeretét, jártasságot igazol au adott kategóriában. a fegyvet viselési, jogy hordhatsz magadnál fegyvert. (szèp is lenne, ha csak úgy osutogaznák) a fegyver tartási meg azt, hogy pl az otthonodban van egy minden előírásnak megfelelően kialakitott hely, es csak te férsz hozzá. bàr mindegyik fegyverrel kapcsolatos, egyikből nem következik szetencsére a másik.
2015. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Katonak is hordhatnal fegyvert,ha civilben vannak,a rendorsegre bemennek mar adjak is a viselesi engedelyt, birosagi dolgozok is hordhatnak,tudom mert van a csaladban mind 2 ő.
2015. jan. 25. 21:25
 3/32 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a kérdés?
2015. jan. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

1.Hiába vagy FBŐ-s NEM KAPSZ FEGYVERVISELÉSIT/TARTÁSIT azaz NEM LEHET saját fegyvered!!!!!


2.HA őrként a munkád fegyveres AKKOR a téged foglalkoztató CÉG adhat fegyvert,de csak a munka idejére!!! HAZA NEM VIHETED!!!!


3.ŐRKÉNT a sörétes és a nagygolyós vizsga SEMMIT nem ér! Elég a maroklő,de TE,NEM KAPSZ VISELÉSIT VELE/ÉRTE!!!! Azaz NEM LEHET SAJÁT FEGYVERED!!!!


4. HA FBŐ-s melód lesz AKKOR SEM KAPSZ SAJÁT FEGYVERT!!!!


Ez nem bántás,hanem tények!!!!!! A zsaruknál ha kérsz engedélyt az indokolni kell,viszont BÁRMIT ÍRSZ BE,NEM KAPSZ VISELÉSIT!!!!

2015. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

#4-es Ennyi!

Ez így van!

2015. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
7 évig voltam fegyveres szolgálatban.
2015. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
egyálzalán nem lehet civilben szolgàlati fegyvert hordani
2015. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Talán a sportlövészet lehet egy mellékút, de az sem önvédelmi.
2015. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
De akkor miert irjak,hogy fegyver tartasi/viselesi engedelyt kérni: munkavallalas celjabol. A szemelyvedelem is egy "munka" es ezzel az uj vizsgaval mar "testőr is lehetek" persze ki akar az lenni..de ahoz meg kell.vannak rengetek hirdetesek miszerint f.b.ö t keresnek szely vedelem celjabol,jo angol tudas,kuzdosport jartassag stb...
2015. jan. 27. 16:49
 10/32 A kérdező kommentje:
Bírók ,ha szemely vedelmet kernek,akkor nalluk lehet fegyver nallam nem?! Dehat en vagyok a szemelyőrük. Mikor jartam kick box edzesre,volt egy rendorsegen dolgozo tag is,aki pont ezeket a dolokat intezi,es,o is azt mondta ,h nem fogok kapni..
2015. jan. 27. 16:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!