Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Banki meló, elvállaljam?

Banki meló, elvállaljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 3 éve könyvelőként dolgozom, nettó 200 ezer forintot keresek (elég jó hírű könyvelő iroda). Ma reggel kaptam egy hívást egy bankból (fősulin voltam gyakornokként, azonban a válság miatt nem tudtak felvenni), hogy felszabadult egy vállalati referens aszisztensi pozíció és rám gondoltak. (tapasztalatszerzés miatt mindenképpen ebben a pozícióban kell kezdenem, 2-3 évet minimum ebben a pozícióban is maradnék) Anyagilag ugyanúgy járnék. A könyvelést is megszerettem mára és előbb utóbb saját irodát is nyithatnék. A bank viszont gyerekkortól az álmom volt.

Ti mit választanátok? Tapasztaltabbak véleményére kíváncsi lennék. 25/F


2015. jan. 26. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Anyagilag ugyanúgy járnék. A könyvelést is megszerettem mára és előbb utóbb saját irodát is nyithatnék. "


Ha nem tudsz legalabb 30-40%-al nagyobb fizut kialkudni, maradjon a konyveles. Sajat ceget - egyeni vallalkozast celozz meg, ezerszer jobb, mint masnak termelni a hasznot. Konyvelokre meg mindigis szukseg lesz.

2015. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"A bank viszont gyerekkortól az álmom volt."


Erzelmi kotodes, veszelyes dolog, probald lekuzdeni, az elet nem leanyalom.

2015. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 26. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindenképp maradj a mostani szakmádban, főleg ha hosszútávon valóban szeretnél saját irodát nyitni, hiszen azzal mindenképp jobban jársz. Mint írtad, a korábbi gyakorlati helyen ahonnan megkerestek több évig nincs is lehetőséged előrébb jutni, emellett gondolj arra is, hogy annak idején nem kellettél nekik, most pedig hogy nincs ember már jó lennél te is. Próbálj meg esetleg fizetésemelést kialkudni, ha nem sikerült, akkor ajánlom, hogy inkbb maradj könyvelő a jelenlegi cégnél, főleg ha megszeretted.
2015. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A banki munka nagyon kemény, teljesen kifacsarják az embert, 12 órákat dolgoznak, állandó meetinget, nyomatják az értékesítői dumát. A munkatársak állandóan versengetnek egymással, mai rossz munkahelyi lékört eredményez. Én a helyedben nem váltanék, pláne ha a még nincs is több pénz a dologban.
2015. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 26. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül hogy döntöttél? :)
2016. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!