Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A debreceni Felfoldi edesseg...

Gery92 kérdése:

A debreceni Felfoldi edesseg gyarrol mik a velemenyetek?

Figyelt kérdés
erdemes oda menni dolgozni, menyit fizetnek es mennyit kel dolgozni. Akik dolgoznak/dolgoztak ott velemenyet varom vagy barkinek.

2015. jan. 26. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Ajánlom figyelmedbe:


https://www.youtube.com/watch?v=U9PDzSDnFNY


Voltam ott dolgozni, az igazgató fiának (akié ez a "csodás" szám is), az irodánk felett volt a próbaterme.


Felemelő élmény volt. Csakúgy, mint a többiekkel dolgozni. Szokásos paraszt népség, mint az összes eddigi gyárban Debrecen területén, ahol eddig dolgoztam (Tuplast, Ave, stb.).

2015. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Előző vagyok.

Csak hogy a kérdésedre is válaszoljak:


1) én szabvány 8 órás munkaidőben voltam (diákmeló, szóval nem biztos, hogy ebből a szempontból releváns a véleményem)


2) valami bruttó 630-at kerestem óránként, de én irodai munkán voltam, a gyárosok nem tudom, mennyit keresnek.


JA és még valami: az első napon, amikor elkezdtem ott dolgozni, ketten mondtak fel reggel. :D

2015. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rabszolga-munka.

A tulaj milliárdos, "Küklopsz" a beceneve (a háta mögött).

Neki is, és a fiának is az a mániája, hogy zeneileg baromi jók. Van pénzük stúdió-felvételek gyártására, és a CD-ket osztogatják!

Aki ott dolgozik, annak illik ismerni pár nótájukat... Ez a legmegrázóbb az egészben, mert kb. a Fássy-bagázs szintjén nyomják - és nagyon szorgalmasak!(:

A melóhely: aprópénzért dolgoztatott nyomorultak - mint mindenütt az országban. Édességet gyártanak exportra - sokat - és jó sz@rt. (van azért közte jó is!)

A közmunkánál azért jobb, és füldugóval viselhetőbb...:)

2015. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mennyi a fizetes havonta? Es hany orat kell dolgozni naponta? A hetvegek szabadok illetve a munkaszuneti napok?
2015. jan. 29. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Menj el és kérdezd meg!

Minden munkakörben más a bér, a munkaidő stb,

Azért valamit te is tehetnél magadért!

2015. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De en erdelybe lakok es tavasszal akarok költözni Debrecenbe.
2015. jan. 30. 12:46
 7/7 anonim válasza:
4%
Nagyon örülök, hogy a Felföldi Kft-nél dolgozom több mint 5 éve. Minden támogatást és segítséget megkapok ahhoz, hogy jó hangulatban végezzem a munkámat. Ez a mai világban nagyon fontos. Megbízható, lojális és családbarát munkahely. A tulaj pedig egy tiszteletre meltó úriember, aki sokat küzdött, hogy idáig jusson. Példát vehetne róla a sok lusta és negatív ember. Egyébként sokat változott a cégkultúra és haladnak a korral.Fontos, hogy szeresd, amit csinálsz. Ha pocsékul érzed magad munka közben, akkor valószínűleg nem neked találták ki. Találj valami olyat, amit élvezel és jól is megy. Semmit sem adnak ingyen. Meg kell dolgozni mindenért, amink van. Ilyen a szemlélet náluk: [link]
2018. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!