Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott valaki a TeleVitamin...

Dolgozott valaki a TeleVitaminnál mint telefonos értékesítő?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tapasztalatokat várok. Vagy egy az egyben olyan, mint a telequest?

2015. jan. 27. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a céget, de szinte biztos olyan mint a többi ilyen telefonos értékesítő meló. Jobb esetbe kapsz egy telefonszám listát, és fel kell hívni az embereket, akinek 90%-ának már a töke tele van az ilyen telefonos zaklatókból. Maradék 10% ha kifogsz egy pár nyugdíjast, aki esetleg meg is hallgat, és még feltételesebb módban talán rá is tudsz sózni valamit. Alja munka.
2015. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyébként én is így gondolom kb. Már dolgoztam telefonos értékesítőként, nem sokáig... nem is a munkával volt a baj, mert az emberek próbálták normálisan a tudtomra adni azt, hogy nem érdekli őket a dolog és már eléggé elegük van .. hanem amit elvártak tőlünk, hogy ha szegény öreg ember elmondta nekem, hogy az utolsó forintját is gyógyszerre költi, de azért én még próbálkozzak azzal, hogy az unokák mennyire örülnének neki.. stb.stb. Nekem ez nem ment, ezért hagytam ott.
2015. jan. 27. 15:59
 3/3 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! Én múlthét csütörtökön voltam a televitaminnál állásinterjún. Hétfőn reggel 8 után hívtak is hogy felvettek és másnap tehát kedden mehettem is kezdeni. Kedden mondták el, hogy az első 3 nap a betanulási idő amelyet nem fizetnek. Eddig oké viszont az már nem hogy a 3 hónap próbaidő alatt mindössze 60 000 Ft-t fizetnek amin csak abban az esetben emelnek ha van jó pár eladásod. Nem számít belementem. Már a második nap telefonáltam. Mit ne mondjak vagy rámcsapták a telefont, szidtak, végig hallgattak és utána közölték hogy köszönöm nem vagy szegény idősek hátat dobtak az áraktól. De mind ez nem számít, mivel nem emiatt hagytam ott pár nap után, hanem az inkorrektség és kétszínűség miatt. Nem tudtam volna több ideig ott dolgozni. Remélem tudtam segíteni.
2016. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!