Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi Központ? Segítene...

Munkaügyi Központ? Segítene valaki? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ősszel elköltöztem, s átjelentkeztem a Város munkaügyi központjába. Most februárra kaptam időpontot. Ilyenkor akkor is be kell mennem, ha még nem találtam munkát? (természetesen folyamatban van) De ha kérek időpontot, s bemegyek akkor nem csinálnak problémát belőle, hogy még nincs fix állásom? Illetve az online bejelentkezéssel kapcsolatban is szeretnék kérdezni, ha valaki jártas a témában. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 28. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
az időpontra be kell menni. Nem fognak szívbajt kapni, hogy még nem találtál munkát, nem ritka ma ez.
2015. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az online kapcsolattartást mennyire veszik komolyan? Úgy értem be kell regisztrálni s ha találtam munkát ott is betudom jelenteni? Ilyenkor is szükséges a személyes megjelenés a központnál?
2015. jan. 28. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
ha találtál munkát telefonon is bejelentheted, ha nem tudsz bemenni. Az online dolgot nem ismerem, egyszer írtam valamit ott nekik, nem feleltek, de lehet hogy olvasták. az időpontot vedd komolyan. És majd az ügyintéződtől kérdezd meg, hogy ha találsz, mi a legjobb menete a bejelentésének (valószínű, hogy az ügyintéződ már adott is tel.számot, ha pl nem tudsz aznap bemenni, amit kiírtak, telefonon kérhetsz másik időt.
2015. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséged/válaszaid.

Egyébként mikor felvették az adataimat kérdezte a hölgy, hogy személyes avagy online módon szeretném-e a kapcsolattartást. De még nem regisztráltam - mivel nincs még munkám. De ugye február 12-re kaptam időpontot, így nem tudom, hogy akkor személyesen kell-e megjelennem vagy elég online. De úgy gondolom, hogy személyesen jobb lenne. Illetve a képzésekről is szeretnék rákérdezni, hogy indul-e, mert sehol nem találtam induló tanfolyamokat/képzéseket az oldalukon.

2015. jan. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!