Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért lehet az, hogy már...

Miért lehet az, hogy már hónapok óta hirdetnek egy állást, el is küldtem rá az önéletrajzom, de fel sem hívnak?

Figyelt kérdés

Rendelkezem a szükséges feltételekkel (tapasztalat, nyelvtudás, stb), december óta folyamatosan él a hirdetés. Még január elején jelentkeztem, jött is visszaigazolás, hogy megkapták, de interjúra be sem hívtak.

Nem mintha máshova behívnának, csak nem értem, minek hirdetik újra meg újra, amikor be se hívják a jelentkezőket?



2015. jan. 29. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
A nagy cégeknél általában az a minimum, hogy legalább 30-40 napit hirdetnek egy állást, mielőtt egyáltalán elkezdik a kiválasztást. Tehát attól, hogy decemberben felkerült a hirdetés (aminek a felében ugye senki nem dolgozott) még nem jelenti, hogy meglenne az ember rá.
2015. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi, nekem van olyan jelentkezésem hirdetésre, ami 1 éve változatlanul fut, mindig visszaírnak, h nem engem választottak ki, de úgy látszik senkit sem, mert uaz megy 1 éve folyamatosan. Vagy kamu az állás, vagy senki sem elég jó nekik,bár én is mindenben megfeleltem a kiírásnak.
2015. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
A mi cégünknél 15-en dolgozunk, feladtam egy álláshirdetést és 150-200 jelentkező jelentkezett. Egyértelmű hogy nem fogom mindet behívni állásinterjúra...
2015. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kamu hirdetés vagy adathalászat. Adatok miatt kell, hogy mindenféle hülyeségekkel megkeressenek.
2015. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
3-as az oké, de legalább egy visszajelzést illene küldeni. Hogy tudja az a 200 ember hogy nem kell oda sem.
2015. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Rendelkezem a szükséges feltételekkel (tapasztalat, nyelvtudás, stb)"


Ez az, amit nem tudhatsz. Lehet, hogy a tapasztalaton és nyelvtudáson kívül másra is számítanak, de nem írják (bizonyos karakterjegyek, egy bizonyos típusú motivációs levél) - és csak azokat hívják interjúra, ahol ez megvan.

2015. jan. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük... Írj egy sima e-mailt, csak egy udvarias kérdés, hogy mi az oka. Lehet, tetszeni fog nekik :D Kíváncsi lennék, lesz-e rá reakció.
2015. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lesz...
2015. jan. 31. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!