Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes menni a Tiszaújvárosi...

Érdemes menni a Tiszaújvárosi Jabil-hoz mint összeszerelő?

Figyelt kérdés

Holnapi napotól lehetne mennem, de nem tudom, hogy belevágjak-e vagy sem. Csupán egy hétig tart a munkaszerződés utána pedig megrendelésektől függ, hogy mikor hivják az embereket be.

Kérnék minden olyan hozzáérő embert hogy segitsen nekem ebben, ugyanis nekem sajnos olyan ismerősőm nincsen aki ott dolgozna.


2010. febr. 9. 16:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Mobiltelefont lehet bevinni a gyártósor területére?
2010. febr. 9. 17:01
 2/3 anonim válasza:
74%
Van olyan részleg ahova lehet bevinni, van ahova nem. Nálam speciel mindig ott volt.
2010. febr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Hova lehet bevinni mobilt?Hacsak nem valami nagyfőnöknek vesznek fel sehová nem lehet!Nem tudom kitől hallottad.(az más dolog,h. egyesek beviszik,de attól még nem lehet.)

Van vagy 4 jabilos oldal itt a kérdések közt,javaslom olvasd el őket.Egyszer már leírtam a 3,5éves tapasztalatomat.

2010. febr. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!