Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire számíthatok ilyen esetben...

Mire számíthatok ilyen esetben diákszövetkezetnél?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy elvállaltam egy munkát amire két egymást követő nap kértek embert.

Azonban amikor először mentem volna aznap reggel kaptam egy hívást hogy be kell mennem állásinterjúra--> időpont ütközött a diákmunka 2.napjával. -Aznap még természetesen bementem.-

Amint ezt megtudtam rögtön felhívtam a számot amiről diákmunkaügyben(2napos) hívtak.

Jól kiborult a személy, káromkodott, rámrakta a telefont.. én meg nem tudtam mit csinálni, mert az interjút nem mondhattam le, mert annak nagyon komoly következményei lettek volna...

Még a diákmunkahelyen is mondtam, hogy köv nap nem tudok jönni, és hogy ez nem így volt megtervezve, teljesen az én hibám... nem is volt gond belőle, sőőőt mondták hogy lehet nem is kell annyi ember.


Szerződést aláírtam/megkötöttem az első munka után kb. jan közepe felé. Eddig 3x küldtek munkára(ezzel együtt).

Fő kérdés fizetést utalják szerintetek? Mire számítsak?

-Szövetkezetet szerintem buktam-



2015. febr. 1. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
amikor dolgoztál akkor arra a napra kötelesek kifizetni! de órabérben számolnak tehát ha pl. 8 órás a műszak de 4 óra munkaidő után eljöttél akkor csak 4 órát kapsz meg
2015. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!