Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco árufeltöltő diákmunka,...

Tesco árufeltöltő diákmunka, mit gondoltok róla, esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
(pozitív, negatív is jöhet bátran! )

2015. febr. 3. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nagy szar meló. kevés pénzért. még a busz bérlet pénzért is követelőzni kell. odaállítanak a fagyasztóhoz benne leltározni, aztán nem adnak még egy melós kardigánt se, pólóban csináld végig a műszakot, aztán 1 hét nátha következik. --ennyi a tapasztalat.
2015. febr. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor tényleg egy nagy szar !

bocsánat, de akkor tényleg inkább keresek mást. és köszi ! már kb. te vagy nem tudom hanyadik aki ezt mondja. köszi ! :)

2015. febr. 4. 12:10
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem jó a Tesccoban dolgozni, én már másfél éve ott dolgozok diékként. Én éjszakai árufeltöltőként dolgozom Csornán a szárazáru osztályon, s én nagyon szeretek ott lenni. Mivel nem helyi lakos vagyok, így ingázok, de a busz/vonat jegy árát kifizeti nekem az iskolaszövetkezet (Rébusz), de csak a 86%-át, mert annyit kötelesek minimum. Nekem az utazási kötséggel még sosem volt gond, hogy nem kaptam meg.
2015. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Amúgy melyik város melyik áruházában szeretnél dolgozni??? Mondjuk nálunk a társaság is nagyon jó, így emiatt is gyorsan eltelik a munkaidő. Amúgy a munkától nem kell megszakadni, ez elején még amúgy is lassabb leszel, de idővel belejössz. Amúgy nálunk az éjszakai órabér hétfő és szombat között 840 forint, míg vasárnap éjjel 1150 körül van. De Pesten többet fizetnek óránként 100 forinttal azt hiszem, nappali árufeltöltőként pedig olyan 700 Ft/óra környékén van a bér. Kasszásként többet is kereshetsz, mint ha árufeltöltő vagy. Ha további kérdésed van, akkor csak írj ;)
2015. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!