Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elfogadtam egy állásajánlatot,...

Elfogadtam egy állásajánlatot, de utólag megtudtam, hogy az interjú során túl kevés fizetési igényt adtam meg a vállalati bérszinthez képest, így jóval kevesebbet keresek, mint a többiek. Van kiút?

Figyelt kérdés
Előző munkahelyemhez képest 20%-os előrelépés az állás nekem, aminek örültem, egészen addig, amíg megtudtam, hogy a pozíciómban akár 25-30%-kal is több bruttóval vesznek fel hasonló jelöltet, mint én.
2015. febr. 5. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Eltöltött idő is számíthat.

Ha elégedettek veled akkor kérj emelést.

2015. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Becsüld meg ezt is!


Aki a kicsit nem becsüli annak nagyra nem telik!

2015. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az a kiút, hogy 6-12 hónapig jól teljesítesz és kérsz majd fizetésemelést.
2015. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiut? Annyit kaptal, amennyit kertel, amennyiert neked megeri az alternativaidhoz kepest. Ha tobbet kersz, lehet, hogy nem teged valasztanak. Aki tobbet kert, az valoszinuleg mar eleve magasabb fizurol valtott, vagy voltak mas lehetosegei. Ne az erdekeljen, hogy korulotted masok hogy keresnek, ez az info vegkepp nem tartozik rad!
2015. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!