Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek közül melyek a legjobban...

Ezek közül melyek a legjobban keresett, fizetett állások? Érdemes ilyen irányokba haladni? Reálos vagyok (nem Madrid)

Figyelt kérdés
Orvos, fogorvos, állatorvos, villamosmérnök, gépészmérnök, építőmérnök, építészmérnök vagy más?

2015. febr. 8. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha érdekel persze. De csak azért, mert jól fizetett vagy keresett végzettség még nem leszel jó benne, csak annyit érsz el vele, hogy kibuksz az egyetemről. Mindeggyikhez kell egy kicsit a szakmai iránti elkötelezettség.
2015. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
villamosmérnök, gépészmérnök
2015. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek közül minden érdekel és tanulnék is :)
2015. febr. 8. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Orvos, fogorvos itthon ha nem magándoki vagy, akkor kb az éhhalál széle. Állatorvosról nem igazán tudok nyilatkozni, akit ismerek az mind magán és szerintem egész jól kereshetnek. Építőmérnök és építészmérnök most azért nem jó, mert eléggé döglődik az építőipar, persze mire te oda jutsz, hogy végeznél, már lehet más lesz a helyzet. Most ezekből a gépész és a villamos megy jól, de mint mondtam, nem igazán lehet megjósolni, hogy mi kell. Kicsit buta példa, de: meggondolja magát az Audi, kimegy az országból, akkor lesz egy rakás állás nélküli, szakmai tapasztalattal rendelkező mérnök az országban és erősen lenyomná a béreket. 15-20 éve baromi nagy kereslet volt jogászokra és közgazdászokra, ma meg már ugye nem igazán.
2015. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 foreveralonepls válasza:

ha ki mesz kulfoldre akkor 5x tobbet keresel mint itthon szval mindegyik:D

egyik ismerosom azt mondta.hogy.a fia kint van kulfoldon allatorvos, vele egy baratja hegeszto, es mindketten rengeteget keresnek:) ha lehetoseged van arra akkor minel gyorsabban hagyd el ezt a sz*r helyet.

2015. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

"villamosmérnök, gépészmérnök"


Ezek biztosan, europai szinten is.

2015. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még nem aktuális, csak kíváncsi voltam. 5 év alatt minden sokat változhat :)
2015. febr. 8. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:
ez nem fog.
2015. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!