Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ügyfélszolgálati ügyintézői...

Ügyfélszolgálati ügyintézői állás az AEGON-nál. Ez vajon ügynöki munka vagy sem?

Figyelt kérdés
OLX-en találtam a hirdetést, nem volt kiírva melyik cég, csak annyi, hogy szolgáltató keres ügyfélszolgálati ügyintézőt. A hirdetés feladója "HR terület". Nem volt benne szó ügynöki munkáról, a szövegből úgy vettem ki, hogy irodai ügyfélszolgálatost keresnek. Most hívtak állásinterjúra jövő hétre, és akkor mondták, hogy melyik cég keresi. Viszont erről túl sok jót nem hallottam. Van valaki itt internet közelben, akinek van tapasztalata velük? Milyen munka, mit csinál, ügynöki-e, stb? Ezer hála és köszönet a válaszért! :)

2015. febr. 9. 12:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Aki hasonló pozícióra jelentkezne, annak segítségül, hogy nem alkalmazotti a jogviszony, hanem egyéni vállalkozói, de irodában kell lenni. Félig ügynöki, mert biztos fizu csak egy évig van, az is 50 eFt csak.
2015. febr. 17. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!