Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez szerintetek átverés?

Ez szerintetek átverés?

Figyelt kérdés

Gyakran látom ezt a hirdetést :

[link]


Annyian megnézik valószínű jelentkeznek , hogy havonta újra indítja ! Szerintem ez valami kamu oktatásszervező , vagy adathalász . Nincsen se telefon ,sem cégnév székhely feltüntetve , ilyenek azért szerintem veszélyes elküldeni a személyes önéletrajzod CV fene tudja mire használja,, lehet eladja spamereknek ...



2015. febr. 9. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom ez kamu-e de dolgozom külsősként egy őrző-védő (nagy) cégnek és mindig panaszkodnak, hogy nagyon kevés az emberük, mert az értelmesebbje már régen nem itthon szenved minimálbérért, aki meg marad arra gyakorlatilag egy sima őrzést sem lehet rábízni.
2015. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mondjuk a pénzben teljesen igazad van ha nem vagy egy "popszakmás" cégnél .

A városunkban annyi a SZ-V őr képzés : kisebbségi önkormányzat, munkaügy , két cég hosszú részletre . Én a szakmában hálózat telepítő-szerelő vagyok ,de nálunk emberben nem inkább az olcsó ár miatt a minőségben van egy pici "másság" de ez még húsz éve is így volt . Na mindegy,, csak egy kicsit elgondolkodtam ,hogy pont ezt a réteget akarja mindenki levenni.

Köszönöm a válaszod!

2015. febr. 9. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!