Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy keressek így Budapesten...

Hogy keressek így Budapesten munkát?

Figyelt kérdés

200kmre lakom Budapesttől, kocsim nincs. Nem ismerem a várost, az elmúlt 10 évbe voltam ott kétszer. Egy állásinterjúra való beutazáshoz átlagosan 5 tömegközlekedési eszközt kell igénybe vennem, vissza ugyanez és ez belekerül 10.000 Ftba. Mindezt természtesen zakóban. Ha bemegyek, olyan leszek mint egy kifacsart rongy. És ami még rosszabb, hogy lehet ott állásinterjún derülnek ki dolgok a munkával kapcsolatban, amiket ha tudok be sem jelentkezek rá. Megaztán az interjúk lehetnek többfordulósok is.


Lehet érdemes lenne már előtte odaköltözni és így bátrabban jelentkezni az állásokra?



2015. febr. 14. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azért kivárnék a helyedben. Egy állásinterjúra azért annyira nem megerőltető feljönni.De ha fél évet kell albiznod állás nélkül, az nem egyszerű.
2015. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van. Eddig is kivártam.
2015. febr. 14. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha behívnak interjúra telefonon, mondd el a hívónak, h nagyon messze laksz vidéken, először szeretnél egy telefonos vagy skypos interjút, h tisztázzátok a feltételeket, nehogy feleslegesen utazz. Ha erre nem hajlandó, akkor nem is gondolják komolyan a behívást (sokszor csak tölteléknek kell az ember)
2015. febr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!