Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az elfogadható órabér...

Mennyi az elfogadható órabér betanított munkára?

Figyelt kérdés
Egy átlagos, betanított fizikai munkára gondolok, ahol nem szükséges semmilyen szakképesítés. Munkaadói oldalon vagyok de érdekelne, hogy munkavállalói szemmel (esetleg szintén munkáltatóival)mi számít elfogadhatónak ebben a kategóriában.

2015. febr. 15. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár én fix bérben vagyok, de visszaszámolva 671Ft-re jön ki az órabérem. Mint munkavállaló keveslem, mert van, hogy munka után csak aludni van erőm, olyan szintű a fizikai lefáradás, hátfájdalomról nem is beszélve.
2015. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Munkavállalói oldalról minél több. Munkaadói oldalról a lehető legkevesebb.

Nem fogsz tudni annyit adni, hogy mindenkinek elég legyen és te is megélhess.

2015. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol van a céged/hol akarsz céget alapítani. Keleten szerintem egy 500 forintos nettónak is fognak örülni (az olyan 80k körül van), nyugaton (pl.: Győr és környéke) viszont kell egy olyan nettó 800 forintos fizetés (az olyan 130k körül van).


Hogy miért? Mert nyugaton alacsony nagyon a munkanélküliség és például az Audiban egy egyszerű összeszerelő is megkeres simán 140k-t havonta + juttatások. Ott már vadászni kell a munkavállalókat, míg keleten hatalmas a munkanélküliség. Ha konkrét választ akarsz kapni, nézz körül a környékeden, hogy milyen bérek vannak.

2015. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!