Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondási idő alatt betegszabi?

Felmondási idő alatt betegszabi?

Figyelt kérdés
Tegnap mondtam fel (amúgy pénztárosként dolgozom) mert találtam egy számomra jobb munkahelyet, még ha nem is kapok sokkal több pénzt, de a munkakörülmények sokkal jobbak. Még a héten kellene bejárnom, de megmondom öszintén, semmi humorom hozzá. Lehet mondani hogy büdös a munka meg egyebek, de majdnem egy év után kicsit megutáltam. Tehát, ha elmegyek betegszabira, akkor az ugye érvényes lesz a felmondási idő alatt? Hétfőn kell bemennem majd kilépnem, bár a felmondási papírt már aláírtam, gondolom akkor elég lenne az orvostól az igazolást is akkor bevinnem.

2015. febr. 18. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

ejjjj, jó kis táppénzcsalásos büntetés, plusz a cégnek kártérítés plusz perköltség.. Mindez mert "egy év után kicsit megutáltam".. :)


Talán próbáld meg tisztességesen játszani az életed!

2015. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor az emberek 90%-t meg lehetne büntetni...
2015. febr. 18. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!