Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi alap fizetést kap egy...

Beugro kérdése:

Mennyi alap fizetést kap egy minősített hegesztő Magyarországon?

Figyelt kérdés
Most keztem el a minősítést és szeretném megtudni hogy Magyarba mennyi lenne az alap fizetés. Külföldön tudom hogy ilyen 500-600 körül van de Magyarországon mégis mennyi lenne az alap? :)
2015. febr. 21. 17:53
 1/7 goaus ***** válasza:
Nettó 80ról is tudok, amúgy is vicces 100-130 ezres fizuk vannak. Kezdőként meg örülhet az ember kap 80at, nem nagyon vesznek fel senkit, olx-en a hegesztő állások keres rovata tele van kezdő minősített hegesztők hirdetésével, nem kellenek sehová.
2015. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szakmunkás minimálbért! 112e bruttó körül.


Persze cégfüggő!

2015. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgozom ott a kezdő 850ft Bruttó és aki már bizonyitott 1030ft Bruttó órabérrel van elszámolva.
2015. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 goaus ***** válasza:
Na ezeket olvasva még elkeserítőbb a helyzet otthon mint gondoltam.:(
2015. febr. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem tudom ti magyarország melyik részén laktok..

Itt a volfrámelektródás védőgázas ívhegesztéses eljárással, havi nettó 180 a fizu.

2015. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Borsod

És még annyit hogy az tényleg igaz hogy egy Co hegesztőnek többet kell dolgozni mint pl egy awi vagy egy elektróda minősített hegesztőnek?

2015. ápr. 7. 20:03
 7/7 anonim válasza:
Br. 900 ft tól- br. 2200 ig tudok órabéreket rendesen bejelentve . Munkár ne az az olx en keressen a hegesztő .
2017. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!